weby pro nejsevernější čechy

Mega víkend na Fabrice

Abych se opravdu do té Doubice odstěhoval. Shodou okolností (shoda okolností = hlavní dramaturg!) bude tu zase o víkendu takový program, že nám mohou, buranům, ve městech závidět. No a nakonec je to na Fabriku i z nejvzdálenějšího konce výběžku(eu) maximálně přes dva kopce.
Takže tedy v pátek tu zahraje karlovarská formace Shoe Cut [čtěte jak chcete, když to budete číst správně, neříkejte to v Čechách moc nahlas :)]. Na profilu na bandzone.cz o sobě mimo jiné píšou: Zařazení do stylu je problém, hoši si pohrávají s jazzem, funky, reggae, hip hopem i dalšími styly, ale žádný z těchto stylů neovládají dokonale, tak by bylo poctivé napsat, že prostě zpívají písničky.

Kolega Suchý z kapely Booger říká, že jsou skvělí a mají,. alespoň ve Varech, spousty fanoušků. Většinou žáků pana učitele Pavla Krügera.

V sobotu  v neděli 4/11/2012 potom proběhne velký anglický večírek.

Zahrají The Dirty Rich a Killaflaw.

Takže:

THE DIRTY RICH

Skupina z Essexu (Londýn), co hraje Dubstep, Future Jungle, Breaks, Rave a DnB s vlivem punku, všechny elektronické basy a beaty jsou přehrávány živě na pódiu na rozdíl od vystoupení jiných kapel. Tato kapela byla k vidění na letošním Kyjovském Festiválku.

KILLAFLAW

Killalfaw jsou přirovnáváni k řadě umělců – „jako Led Zepppelin s Chemical Brothers“, „chybějící článek mezi Soundgarden a The Prodigy“, ale ve skutečnosti mají zvuk, který je jednoznačně jejich vlastní – a funguje to.

PS. a ještě někdo řekne, že se tu nic neděje a je to mrtvý muž! ( … žena, dítě, píseň, kost …)

Tagy