weby pro nejsevernější čechy

Megavíkend na Fabrice, jaký to bylo?

Krátce a rychle – bylo to skvělé! Tolik super muziky za jeden víkend, to se skoro nedá snést. A to jsem mejdany vynechal!
Teda: Shoe Cut z Karlových Varů nezněli na nahrávkách a videích špatně, ale to co předvedli v pátek v Doubici (a v sobotu v Kytlicích) byla smršť funky a rapu (?) (opravte mě, jestli neškatulkuju správně)) a když se ke kytaře, šestistrunné base, bicím a hlasu přidala ještě příčná flétna, znělo to hodně free. Pro mě fakt objev a těším se na festival do Varů a doufám tajně, že tam zrovna někde budou hrát.

Neděle patřila Angličanům, ale ještě před tím pověsila svou fotografickou výstavku fotek z letošního Kyjovského festiválku Nasťa (ta blondýnka vlevo)

Mimo jiné vystavuje i moje nohy!

Na kyjovském festiválku letos hrála i londýnská parta The Dirty Rich a na férovku mě tam úplně nenadchla. Na Fabrice naopak. Nemohli jsme se dohodnout s některými dalšími posluchači čím to bylo, ale prostě to klaplo úplně na jedničku a drobný problém s kabeláží vyplnil bubeník exkluzivním sólem.

Druzí do party byli liverpoolští Killaflaw – ve dvou potom víkend korunovali našlapaným vystoupením krabiček (já fakt nevím jak se ty věci jmenují)), kytary a úžasného hlasu.

(Angličany můžete, jestli se vám nechce do Británie, vidět ještě tuhle středu na zámku v Horní Libchavě).

Fabrika má, jak ukázal tenhle víkend, před sebou hóóódně silný listopad. Nakonec koukněte na plakátek a poznamenejte si termíny do notýsků, protože tady byste neměli chybět!

Tagy