weby pro nejsevernější čechy

S rodinou za cyklistikou na Hrádek!

V neděli 15. května proběhne ve Varnsdorfu na Hrádku již 4. ročník cyklistického závoduGEMA XC Hrádek. Atraktivní závod horských kol je zahajovacím dílem seriálu sportovních akcí MandaOne a třetím závodem Pekla severu 2016.


GEMA XC Hrádek s tradiční vysokou účastí závodníků převyšující trojciferná čísla láká zejména svou náročností a početnou diváckou kulisou. Dospělácké tratě jsou tak opravdovou výzvou pro všechny nadšené cyklisty. Proto si také ti nejúspěšnější ve všech hlavních kategoriích přijdou na slušné finanční prémie!
Ani na děti se samozřejmě nezapomíná. Na start můžete postavit i své nejmenší, pro které jsou připraveny tratě podle jejich věku (dokonce i novorozenci mají svou kategorii Mrňouskové 0-3 roky!). Chcete-li oslavit Den rodin aktivně, přijeďte třetí květnovou neděli od 10h na varnsdorfský Hrádek.

https://youtu.be/ w6eaobARW_c

MandaOne je seriál sportovních akcí v okolí hlavní tepny Šluknovského výběžku – řeky Mandavy. Seriál je určen pro širokou veřejnost a kromě samotného XC Hrádek zahrnuje také Varnsdorfský triatlon, silniční závod Okolo Vlčí hory a MandavaRun – běh se startem i cílem v Pivovaru Kocour, kde vzápětí proběhne i celkové vyhlášení MandaOne 2016!

Kompletní informace sledujte na stránkách www.mandaone.cz, nebo na facebooku!