Vilémov podlehl Baníku Souš 1:2

Domácí si chtěli udržet jarní neporanitelnost na svém pažitu, ale bohužel se jim to nepovedlo. Bylo to se soupeřem, který se dal porazit, ale domácím chybělo opět několik klíčových hráčů, nedařila se jim příliš souhra a ani hlavní sudí jim nebyl příliš nakloněn, když na ně pískl dvě přísné penalty a tu samou situaci proti hostům ve 12.minutě hry penaltou za faul na Buryánka ze zadu ve vápně, naopak nepotrestal. Ani druhý rozhodující gól hostů nebyl čistý, neboť podle záznamu se jejich útočník pohyboval mezi domácími beky v ofsidové pozici, sice těsné, ale pomezní ji pustil a bylo vymalováno. Naštěstí, i přes velké protesty naštvaných domácích hráčů, nedošlo k žádnému vyloučení, neboť by to už znamenalo pro domácí asi povolat některé hráče ze staré gardy.
10´- přetažený centr Jindřicha dopadl na hlavičku Kaňkovského, ale míč z ní šel jen do gólmana
11´- další přetažený centr tentokráte v podání Helma na hlavu Kaňkovského, ale míč šel těsně nad
12´- průnik Buryánka do vápna hostů faul ze zadu, ale sudí píská jen rohový kop !!!
16´- dobrá střela hostujícího Junka z vápna, ale Vaňak byl připraven a míč lapil
25´- pěkný a přesný centr Buryánka na hlavu Kaňkovského, který přehodil brankáře, ale míč
z brankové čáry vykopl obránce hostů do pole – to byla škoda !!!
31´- trestný kop domácích z 25-ti metrů zahrával Buryánek, ale míč šel vysoko nad bránu hostů
35´- nebezpečná střela z vápna od hostujícího Diega skončila díky teči domácího beka na rohu
37´- další přesný centr Buryánka na zcela volného Čonku, ale jeho hlava v čisté šanci šla těsně vedle !
45´- centr do vápna domácích a Ruszův souboj s hráčem hostů končí přísnou penaltou ve prospěch
hostů. Míč si postavil Bíro a nedal Vaňakovi šanci – 0:1 do šatny a sprcha nadávek na hlavního !!!
V první půli to byla vyrovnaná partie, kdy domácí měli dvě velmi dobré šance a navíc jim byla upřena jasná penalta. Nakonec však hosté po zaváhání v odkopu balónu domácími beky dostali do vápna, byla z toho penalta a nečekané vedení hostů do šatny.
49´- dobře kopnutý trestný kop hostů v podání Diega z úhlu, ale domácí gólman míč vyrazil
66´- ulička hostů mezi beky, kde však přebíral Bíro balón na ofsidové pozici, což i domácí beci
rezolutně reklamovali, ale pomezní to pustil a střelec hostů obešel Vaňaka a zvýšil na 0:2 !!!
73´- hosté unikli po pravé straně, nacentrovali míč do vápna a Ruszó podruhé v tomto zápase dle
hlavního sudího fauloval ve vápně a byla z toho druhá penalta. Tu však Diegovi Vaňak chytil.
78´- krásná ulička Jägra na Helma, který tváří v tvář s gólmanem hostů pálí jen do jeho nohy !!!
87´- odražený balón ve vápně domácích napálil střídající Karlovec do břevna !
89´- odražený balón ve vápně hostů napálil Helm pod břevno a snížil na konečných – 1:2 !!!
Domácí hráči se ani po druhé obdržené brance nevzdávali a snažili se alespoň o vyrovnání. Možná k němu mohlo dojít, kdyby Helm využil v 78.minutě svou superšanci. Na druhé straně mohl zvýšit Karlovec, který napálil míč do břevna. Snížení domácích přišlo již velmi pozdě a navíc hlavní sudí nenastavil ani minutu, což se stalo také kritikou nejen hráčů, ale i samotných diváků. Bohužel nám tento výsledek hodně zkomplikoval cestu za záchranou, ale je před námi ještě 6 kol, tak uvidíme. A hlavně bychom nyní potřebovali sudí co odvedou absolutní rovinku a ne jako v posledních dvou kolech, kdy nás doslova zařízli a připravili o důležité body !!!