Liberec si vyšlápl na Třinec, Tygři : Oceláři 3 : 0

V souboji dvou vedoucích mužstev hokejové extraligy si soustředěným výkonem poradili liberečtí Tygři s třineckými Oceláři, na Štěpána jim nadělili po gólu v každé třetině a v čele tabulky je od sebe dělí už jenom jeden bod.

Obě mužstva začala velmi soustředěně, Třinec měl i smůlu, když střela Kanea trefila hned dvě tyče, ale v brance neskončila. Na konci třetiny ale skoroval Ordoš, zhoupl skore na stranu domácích a ti už vedení nepustili.

Sedm tisíc nadšených diváků vidělo kvalitní zápas s kterým museli být spokojeni.

Branky a nahrávky: 20. Ordoš (Vitásek, L. Krenželok), 38. L. Krenželok (J. Stránský, P. Jelínek), 49. J. Stránský (Bartovič, Šimek). Rozhodčí: Bulanov (Rus.), Hodek – Frodl, Zavřel. Vyloučení: 3:4. Bez využití. Diváci: 7287.