weby pro nejsevernější čechy

Zábavná internetová televize Vandej připravuje nový díl

Vtipná videa kolující po internetu se v posledních letech stala velkým hitem. I v našem výběžku funguje něco podobného, i když na trochu jiném principu. Amatérská televize Vandej, kterou tvoří partička mladých nadšenců, má v pondělí 7. 1. 2013 premiéru svého 7. dílu. Promítání bude probíhat v rumburském kině od 18:00.
Nejdříve si však musíme vysvětlit, jaký má vlastně Vandej účel. Tím je primárně pobavit lidi a vlastně to je taky jediná věc, kterou v tomto projektu můžeme najít. Humor je to, co si tvůrci televize kladou za povinnost. Jednotlivé díly vznikají v periodě několika měsíců a od vzniku televize se jich zatím stihlo sedm.

Když se potom natočené věci sestříhají a upraví, proběhne nejprve promítání v kině. Pár dní po něm se díl umístí na webové stránky televize. Hlavou celého projektu je Petr Číla, který tomuto koníčku věnuje prakticky veškerý volný čas. Většina záběrů se natáčí právě v Rumburku a jeho okolí, čímž se taková věc stává pro místní ještě zajímavější. Ptáte se na obsazení rolí? Jsou to obyčejní teenageři, jaké potkáváte v rumburských ulicích.

3888 581994941817878 1264257354 n
Na pondělní premiéru je stále asi dvacet volných míst. Lístek stojí třicet korun a je možné si ho koupit přímo na místě. Koho jsem už alespoň trochu nalákal, ale stále si není jist, co taková partička dospívajících může vytvořit, tak ten může obhlédnout webové stránky http://www.zabavnaplaneta.cz/vandej/, kde najde veškerá videa a minulé díly.

68640 581994745151231 1887159321 n
Sám Péťa Číla nám o sedmém díle řekl: ,,Budeme se snažit vykouzlit každému úsměv na rtech. Pokusili jsme se najít co nejvíce lidí, kteří nemají s kamerou a hraním žádné zkušenosti a . . . no, přijďte se sami přesvědčit, jak to dopadne. Délka filmu je cca 50 minut. Čeká vás také překvapení před a po kině, možnost popovídat si o natáčení s herci či hlavními protagonisty.“
A na co konkrétně se můžeme těšit? Dí Číla: ,, Je to vypracováno stylem ´vysílání jedné televize´, ve které bude pár reklam, zprávy a také kriminální seriál.“

Tagy