weby pro nejsevernější čechy

Týden hokeje ve Varnsdorfu 2018

Varnsdorfský hokejový klub se v pátek 26. ledna 2018 připojil k celostátní akci Týden hokeje.

Pozvánka z FB:

V pátek 26.1.2017 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou.

HC TS Varnsdorf ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje pořádá na zimním stadionu ve Varnsdorfu vůbec poprvé akci v rámci Týdne hokeje.Kromě zážitku z bruslení a ledního hokeje si každé dítě navíc s sebou domů odnese hodnotný dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče. Jedná se o akce, při nichž mají děti unikátní příležitost seznámit se s ledním hokejem a vytvořit si svůj prvotní hokejový zážitek.Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče mají možnost se detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu, a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou.

Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na Josefa Hambálka, tel.: +420603219792 s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Více informací na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

Lední plocha zaplněna, různá stanoviště, drobotina od té, co zjevně stála na bruslích prvně v životě, po takřka profesionální krasobruslaře…

Tagy