weby pro nejsevernější čechy

Show za otevřenými dveřmi VOŠ a SŠ Varnsdorf

OK, chápu, že momentálně je asi důležitější fakt, že společnost se nám jaksi rozpolarizovla na dva tábory, které už několik dní pro sebe nenacházejí slušnějších slov, ale události se udávaly předtím a doufejme, že se budou dít i nadále. Tak se zkuste odreagovat třeba nad fotografiemi z průběhu dalšího Dne otevřených dveří.
V pátek 25. ledna 2013 se otevřely dveře varnsdorfské VOŠ a SŠ. Tahle škola má nezanedbatelnou výhodu, že se může prezentovat opravdu divácky zajímavě a vstřícně – po celý den se v jídelně v přízemí na Bratislavské točil dokola připravený program. V devět ráno úvodní slovo, zpívající studentka, všude kolem nejrůznější pracoviště a „show formace“. Kadeřnice a kadeřníci, masérky a maséři, číšníci a servírky, manikýrky, kosmetičky, carving, snímání otisků… A na parketu ukázky bojových umění, módní přehlídka, ukázka práce vizážistek + kadeřnic + masérů.

Neradno ovšem zůstávat jen tady, komu stačil dech a síly, mohl vyběhnout do vyšších pater – když modelky nepředváděly, u nich v salonu byla prodejní výstavka, v tělocvičně bylo možno si trochu zamlátit, třetí patro předvádělo v učebnách další dovednosti (obor zedník či aranžér, různé pochutiny k vyzkoušení). Konečně jsem se dostal k ochutnávce flambovaných šunkových závitků, příště se snad nachomýtnu k nějakým koktejlům…

Příjemně strávených cca 5 hodin, tu je „stručný“ výběr z pořízených cca 1700 fotek.

Tagy