weby pro nejsevernější čechy

Autorské čtení a hraní v Kamenickém Šenově

Dobrý den ze Sklářského muzea v Kamenickém Šenově. Rádi bychom Vás informovali o připravované akci „Autorské čtení a hraní“, které se koná již tuto sobotu 11. 8. 2018 od 14.00 do 18.00 hodin v našem muzeu.

V sobotu 11. srpna se od 14 hodin bude v Kamenickém Šenově konat komorně laděná akce „Autorské čtení a hraní v muzeu“.

Do příjemných prostor sklářského muzea by měla přivést několik účinkujících a také nové návštěvníky, kteří se rádi zaposlouchají do poezie a prózy nebo do autorských písní. Ke čtení byli přizváni jak profesionálové, tak amatérští autoři, kteří sdělují své ryze osobní prožitky prostřednictvím básní jen zřídka nebo dokonce poprvé.

Mezi účinkujícími tedy přivítáme Rostislava Křivánka, režiséra, herce, spisovatele a novináře, ale i autora pohádek a poezie pro děti. Se svými šansony vystoupí Erdela Teriérová (vlastním jménem Jana Víchová) z děčínské literární kavárny Coffee&Books. Z Jablonce nad Nisou přijede Jan Fišar, který své texty přednese společně s Milanem Brožem a s uskupením Lucijan také zahraje texty zhudebněné. Očekáváni jsou také autoři z nedalekého okolí – Dalimil Drvota, Šárka Raichová a Helena Braunová. Se svými texty vystoupí také fotograf a performer Pavel Matela.

Součástí programu je tzv. volná scéna. Předpokládáme, že v publiku budou také básníci, pisatelé zajímavých textů, autoři … Pokud někdo projeví zájem vystoupit a představit svou tvorbu, bude vítán.

Celou akcí bude provázet herečka a režisérka Perla Kotmelová.

Těšíme se na setkání básníků a literátů!

Markéta Váchalová Vojtíšková

Podrobnosti sledujte na www.muzeumskla.cz a v události na Facebooku

Srdečně zdraví

Helena Braunová, ředitelka

Sklářské muzeum Kamenický Šenov

Organizační složka Města Kam. Šenova

Osvobození 69

471 14 Kamenický Šenov

tel.: +420 487 412 040

e-mail: muzeumskla@kamenicky-senov.cz

www.muzeumskla.cz

Tagy