Vilémov zatím vyhrává, vydrží mu to i do jarní části divizní soutěže? FK Varnsdorf U19 – SK Stap Tratec 0:5 (0:1)

19´- pěknou střelu uzdraveného Šťastného vyrazil domácí brankář na rohový kop
33´- po špatné rozehře Lehrla se do čisté šance dostal domácí Vomáčka, ale Vaňák ho nohou vychytal
35´- tvrdou střelu Kurela z velkého čtverce domácí gólman s velkou námahou vyrazil do pole
38´- Chod trefil parádní střelou břevno a odražený míč dopravil do sítě Červeňák – 0:1
V první půli se hrál fotbal především od mladíků Varnsdorfu na dobré úrovni a slušná návštěva padesáti prokřehlých diváků se nestačila divit, jak mohou tyto „děti“ hrát více než vyrovnanou partii s celkem hrajícím divizi a proti hráčům bojujícími především o trikot pro jarní odvety.
49´- centr Buryánka před domácí branku, ale Kurel sám nikým neohrožován trefil jen gólmana
52´- chyba Jircháře a domácí Zetek šel sám na Loose, ten ale jeho šanci na dvakrát zlikvidoval
53´- další chyba hostů a Loos podruhé bravurně likvidoval čistou šanci domácích
70´- pěkná akce hostů po ose Ruszó – Kurel – Červeňák a ten do prázdné branky zavěsil a bylo to – 0:2
77´- samostatný průnik Červeňáka, který nedal domácímu gólmanovi šanci a završil svůj hattrick – 0:3
84´- kanonýr hostů Červeňák se ocitl v další čisté šanci, ale gólman jeho střelu vytáhl na rohový kop
86´- šikovnou střelou z vápna k tyči nedal Šťastný gólmanovi domácích šanci a bylo to – 0:4
88´- Chod poslal českou uličku na Kurela a ten se nemýlil a upravil stav na konečných – 0:5
Druhá půle byla mohla být pro hosty nepříznivá, ale domácí nedali dvě čisté šance, na kterých má velkou zásluhu i gólman Loos, jenž udržel pro Vilémov po dlouhé době zase čisté konto. Kdo ví kdyby ty šance byly proměněny, jestli by výsledek nebyl trochu jiný. Dvacet minut před koncem domácím jakoby došel dech a přišel pro ně krutý debakl, který si ale za těch prvních sedmdesát minut vůbec nezasloužili. Je vidět, že dobrá práce jejich trenérů brzy přinese ovoce a my jsme i rádi, že se v týmu zlepšují hráči, kteří již na podzim pomáhali i našemu celku v divizních či pohárových bojích, což je i příslib do budoucna, ze kterého bychom mohli profitovat jako klub i my.