FK Junior Děčín – SK Stap Tratec 2:4 (1:2)

3´- Kurel unikl domácí obraně, naservíroval míč před branku a Červeňák jej dopravil z voleje do sítě – 0:1

5´- Nagyho tečovanou střelu domácí gólman lapil

11´- centr Vichtereye do vápna domácích, ale volej Lehrla šel jen vedle branky

13´- pěknou střelu Choda z velkého vápna vyrazil domácí gólman na tyč a rohový kop

18´- dělovku Vichtereye z 18-ti metrů domácí brankář s námahou chytil

26´- domácí rozebrali obranu hostů a Murdych překonal Loose a vyrovnal stav utkání na – 1:1

29´- Kurel šel sám na gólmana obešel jej, vystřelil, ale domácí bek stačil ještě balón z lajny vykopnout do rohu

33´- faul na Kurela ve vápně posoudil sudí jako penaltový, míč si postavil Chod a nedal gólmanovi šanci – 1:2

36´- faul hostů na hranici velkého čtverce, ale domácí ukecali sudího a ten posunul míč na značku pokutového

kopu. Betyárovu střelu k tyči však Loos vystihl a míč vyrazil na rohový kop !!!

41´- domácí v čisté šanci, ale Betyár nastřelil jen břevno Loosovi branky

V první půli měli hosté zpočátku trochu navrch a vypracovali si i více šancí, ke konci půle však domácí zlobili a nechybělo mnoho a mohli vyrovnat nebo se dokonce dostat do vedení.

46´- než se hosté rozkoukali domácí poslali do úniku Betyára a ten vyrovnal stav zápasu na – 2:2

55´- centr Očipky přistál přesně na hlavě Lehrla, ale míč vytěsnil bek domácích z lajny na rohový kop

56´- parádní střelu hostujícího Červeňáka vytěsnil domácí gólman na další rohový kop

63´- šikovná akce hostů po ose – Chod – Červeňák – Šťastný a ten do prázdné branky upravil na – 2:3

69´- nebezpečnou Čudovu střelu z vápna vytěsnil stopér domácích na rohový kop

74´- ulička Choda na Ruszó a ten lobem překonal domácího gólmana a bylo to – 2:4

77´- po chybě gólmana domácích měl Chod na kopačce další šanci, ale nedal

79´- centr Hyky do vápna domácích a hlavička Vavrouška šla jen těsně vedle branky

87´- trestný kop hostů zahrával Jirchář, ale jeho střela skončila těsně vedle domácí svatyně

Druhá půle nezačala pro hosty dobře, neboť domácí ihned vyrovnali, ale poté již byli pány na hřišti zkušenější hosté a nebýt velké vrstvy sněhu, tak mohlo být skóre pro ně ještě příznivější. Jinak to byl oboustranně slušný fotbal, na který se dalo koukat. Po zápase předal náměstek primátora pan Sinko Vilémovským fotbalistům potřetí za sebou putovní pohár a k tomu ještě krásný pohár pro vítěze.