Plaston rozjel jaro výhrou venku! Hrobce-SK Plaston Šluknov 3:5 (1:1)

Druhý poločas bylo více na co koukat, šance se přelévaly na obou stranách.
Vedení na svou stranu strhli hosté v 53.minutě, když po průniku Čmugra a nahrávce střídajícímu Mikulovi druhý jmenovaný krásnou střelou pod víko nedal brankáři šanci 1-2. Radost ovšem za tři minuty vystřídalo zoufalství, když v 54.minutě hlavou vyrovnal Císař hlavou a druhou penaltou v 56.minutě Císař zkompletoval hattrick a otočil vývoj utkání ve prospěch Hrobců. Šluknov otevřel hru a snažil se vyrovnat, ovšem i domácí mohli navýšit skóre. Infarktový zápas pokračoval dalším rychlým otočením skóre, tentokrát pro Plaston. Kirchner nacentroval v 75.minutě míč na zadní tyč, kam si naběhl Holešovský a hlavou do protipohybu brankáře vyrovnal na 3-3. Hned za dvě minuty v 77.minutě padl rozhodující gól krásnou bombou přesně k tyči z 28 metrů z přímého kopu 3-4. Trefil se hned v prvním mistráku po návratu z České Lípy Moravec. U domácích byl vyloučen hráč Štorc, přesto měli ještě i v deseti jednu vyloženou šanci. Té však na poslední chvíli zabránil brankář Bednář. Pojistku přidal v 90.minutě Holešovský po překvapivě rozehrané standardce Kirchnera na přední tyč 3-5. Tato dvojice zaslouží v tomto utkání vyzdvihnout a byla tím rozhodujícím článkem ve vítězství.

Domácí utkání Šluknov-Soběchleby bude na 99% odloženo, protože na hřišti je ještě velká vrstva sněhu L.