Jaro ve Vilémově bude hodně napínavé, FK Lovosice – SK Stap Tratec 3:2 (1:2)

13´- k odraženému balónu se dostal Valenta a dělovkou do šibenice rozvlnil síť bezmocného Vaňáka – 1:0
16´- Chod poslal do běhu Červeňáka, ten unikl a naservíroval míč Očipkovi, který prostřelil Jusku – 1:1
20´- domácí Bukač přešel po brankové čáře přes dva beky hostů, ale jeho střela šla jen vedle hostující branky
28´- krásná ulička Ruszó a Šťastný mazácky zavěsil podél vyběhnuvšího Jusky a hosté se ujali vedení – 2:1
34´- přízemní bomba zkušeného domácího borce Obrtlíka skončila na tyči hostující branky
41´- v další dobré šanci byl domácí špílmachr Macháček, ale Vaňák stál dobře postaven a střelu zlikvidoval
Domácí, kteří mají ve svém kádru spousty zkušených harcovníků z vyšších soutěží nepůsobili hlavně v obranné činnosti příliš jistě a i když měli po celé utkání více ze hry, hosté svými rychlými výpady a brejky se dostávali často do přečíslení a vynutili si i jejich chyby, což pramenilo i v zasloužené vedení na jejich straně. Do druhé půle poslal domácí trenér do hry na hrot zkušeného exligistu Radu a nutno říci, že to byl skutečně žolík, který rozhodl o zvratu v utkání, i když za notného přispění hlavního sudího.
64´- únik Červeňáka, zpětná přihrávka na Kurela, který byl sám ve vápně, ale místo střely k tyči zvolil kličku na
dobíhajícího beka domácích, který mu ji vystihl a bylo po super šanci !!! To byla škoda !!!
66´- Kurel utekl domácí obraně po pravé straně naservíroval míč do malého vápna Červeňákovi a ten ze tří
metrů přestřelil již zcela prázdnou branku. To svět neviděl, co se dá neproměnit !!!
72´- tvrdě hrající Rada fauloval na vápně Nagyho, sudí nechal hrát domácí dál a Vaňák zfauloval pronikajícího
útočníka domácích a byla z toho penalta. Tu proměnil Bukač a bylo srovnáno – 2:2
85´- domácí po dobře zahraném rohu vyrovnali skvělou hlavičkou od břevna Huškem a bylo to 3:2 !!!
88´- hosté v šanci Kurelem, kterému ve vápně v poslední chvilce sebrali míč skluzem dva beci domácích a sudí
poté k údivu všech přítomných ihned odpískal konec zápasu………?!?
Hosté i přes prohru zanechali v Lovosicích sympatický dojem, což ocenili i fanoušci domácích, ale bohužel vyrovnávací branka po předchozím jasném faulu byla velkou křivdou a i přes protesty hráčů i funkcionářů se z ní nevzpamatovali, dostali ještě jednu a když se snažili v závěrečném náporu alespoň o vyrovnání, hlavní sudí zápas zkrátil minimálně o 6 minut, neboť ve druhé půli dal 5 žlutých karet, které si zapisoval, čtyřikrát se střídalo a dvakrát ošetřovalo. Nebylo se čemu divit, že hostující fanoušci, hráči i funkcionáři snesli na jeho hlavu krátce po utkání obrovskou kritiku a nikdo by se nedivil, kdyby došlo k incidentu v podobě fyzického napadení, protože takto účelově se zápasy nemohou řídit. Možná si vedení svazu vyžádá video, ale ani to nám už body nevrátí a zřejmě již tyto rozhodnou o našem sestupu. Je to již sedmý zápas, kdy jsme prohráli o gól a vždy krátce před koncem, to snad ani nemůže být smůla.