Derby ve Šluknově ovládl Rumburk

Hned v první minutě Rumburk skóroval a následně výhru potvrdil proměněnou penaltou. Dlouho očekávané derby tradičních rivalů Šluknova a Rumburka proběhlo v tak trochu občas plačtivém počasí. I tak přišlo skvělých 170 platících diváků. Vlastně skoro hned po úvodním rozehrání se hosté z Rumburka dostali centrem do vápna a skórovali hlavičkou. Domácím se hra nedařila a i přes to, se standardkou dostali k vyrovnávací brance Slaninou. Do poločasu však Rumburk proměnil nařízenou penaltu a tím pádem jej vyhrál 2:1.V druhé půlce Šluknov hru zlepšil, ale s výsledkem se už nic neudělal. Rumburk mohl však ještě skóre navýšit ve svůj prospěch z brejků, ale shodou okolností se jim to nepodařilo. Video, tabulku, fotky, podrobnější zprávu ze zápasu naleznete, atp… zde