weby pro nejsevernější čechy

MHF Lípa Musica odhalí program letošního ročníku na oficiálním představení v České Lípě

V letošním roce připravil MHF Lípa Musica pro své návštěvníky a příznivce velkou novinku.

Bude jí veřejně a zdarma přístupné představení programu letošního ročníku festivalu. To se uskuteční v úterý 30. dubna 2019 od 19. hodin v kostele Mistra Jana Husa (Roháče z Dubé 1250/24) v České Lípě.

Do dramaturgie letošního ročníku slovem zasvětí ředitel festivalu a předseda jeho umělecké rady Martin Prokeš a ty nejvýznamnější koncerty představí i ve videoukázkách. Nebude chybět ani hudební host – Severáček, liberecký dětský sbor ZUŠ pod vedením své sbormistryně Silvie Pálkové, jako první živá ochutnávka letošního programu.

Návštěvníci premiérového představení 18. Lípy Musicy budou moci navíc využít i jedinečné možnosti rezervovat si svá místa na koncertech festivalu s předstihem, před zahájením vlastního předprodeje, které je naplánováno na 6. května. Připraveno bude i drobné občerstvení, které zajistí cukrárna Split, kavárna Union a Pivovar Cvikov.

MHF Lípa Musica se v letošním roce uskuteční již po osmnácté. 17. září 2019 jej odstartuje slavnostní zahajovací koncert, který bude současně Koncertem pro Liberecký kraj a který představí legendární pěvecké sexteto z Velké Británie, The King’s Singers. Tento koncert je již téměř vyprodán. Kompletní program festivalu a další informace k 18. ročníku Lípy Musicy budou zveřejněny na výše zmíněné akci 30. dubna a v komunikačních kanálech festivalu budou k dispozici od 1. května.

Děkuji za pozornost a přeji příjemný den!
S pozdravem

Ing. Lucie Johanovská, manažerka marketingu & PR
ARBOR – spolek pro duchovní kulturu, Žižkova 528/6, 470 01 Česká Lípa;
@: lucie.johanovska@lipamusica.cz,
www.lipamusica.cz | facebook / instagram / youtube: lipamusica.cz

Tagy