Sportovní olympiáda mateřských škol ve Varnsdorfu 2019

V pátek 7. června 2019 se u varnsdorfské sportovní haly konal další ročník sportovního klání místních mateřských škol.

Asi bych mohl článek po změně data nechat, jak byl. Všechno všecičko při starém. A to dokonce i do té míry, že letos znovu proti sobě stála tahle akce a Tanambourréeácké vystoupení právě pro mateřské školy. A stejně jako loni si rodiče i pedagogové stěžovali (právě po loňských zkušenostech), a stejně jako loni marně. Alespoň že pro nepřízeň počasí bylo tancování posunuto v čase a prostoru (až na 10:00 do ateliéru ZUŠ), takže jsem u sportovní haly mohl pořídit alespoň pár fotek. Ovšem vyhodnocení (a pořadí) už šlo mimo mne.

Zatím jsem narazil jen na zmínku ZŠ a MŠ Bratislavská (+ foto na FB):

Stejně jako loni se letos naše školka umístila první od konce :) Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. Děti ze sebe vydaly maximum a moc se snažily. Mají všichni velkou pochvalu, Tonička Brtinská se dokonce umístila na 3. místě v kategorii běh na 30 metrů. Sportu zdar!