Letní sportovní hry (olympiáda) – 2. stupeň základních škol – basket 2019

Opět netřeba s výjimkou data po roce nic měnit – po předchozím florbalu pokračovalo klání II. stupně varnsdorfských základních škol a odpovídajících ročníků gymnázií ve středu 12. června 2019 ve sportovní hale basketbalem.

Opět pohledem jednoho z účastníků:

Dne 12. června 2019 se v rámci Olympiády ZŠ (2. stupeň) uskutečnil ve sportovní hale turnaj v basketbalu chlapců a dívek. Úvodní zápas turnaje byl zahájen v 9 hodin. Následující tři hodiny byla k vidění napínavá střetnutí v obou kategoriích. O vysokou úroveň hry se postarali i zástupci naší školy. Zdobila je nejen kvalitní hra, ale i veliká bojovnost, která byla patrná především v zápasech s chlapci a dívkami reprezentujícími ZŠ Edisonova. Rivalita byla patrná v obou utkáních. Naše dívky obsadily v konečném pořadí třetí místo, chlapci pak celý turnaj vyhráli. Všem patří velké poděkování za skvělou reprezentaci školy.

K vynikající atmosféře celého turnaje přispěli svým fanděním přítomní diváci, kteří navzdory velkému horku zaplnili celou halu.