Basketbal – mladší minižáci U12 TJ Slovan Varnsdorf vs BA 2006 Roudnice nad Labem (listopad 2021)

V sobotu 13. listopadu 2021 sehrál tým mladších minižáků U12 TJ Slovanu Varnsdorf ve čtvrtém kole oblastní soutěže skupiny A další dvojutkání, tentokrát s celkem BA 2006 Roudnice nad Labem v tělocvičně na Národní (sportovní hala byla obsazena házenou).

Konečné výsledky zatím nejsou k dispozici. Nicméně proti minulému zápasu s Brandýsem jako kdyby kluky někdo vyměnil. Roudnice nehrála špatně, ale tak nějak se skoro nedostala ke slovu…

Na oddílovém webu:

TJ Slovan Varnsdorf  –  BA 2006 Roudnice n. L.  91 : 43  (33:9, 17:14, 17:18, 24:2)

S respektem jsme se připravovali na utkání s celkem Roudnice s ohledem na výsledky tohoto družstva se soupeři, se kterými jsme své zápasy odehráli i my a naše výsledky byly podobné. Očekávali jsme proto vyrovnaná utkání. Ale již výsledek první čtvrtiny rozptýlil naše obavy. Ve druhé a třetí čtvrtině jsem sice výrazně „povolili“ v obraně, ale závěrečná část opět vyzněla jasně v náš prospěch. V tomto utkání chválíme první pětku za obranu.

Body: Turánský 29, Boháček 12, Hrabák a Vítek po 10, Pípa 8, Zirm 7, Syrový a Martínek po 6, Němec 3, Salvetr, Heteš, Kouba, Micinský a Lavruk 0.

Šestky: 17/4 !!

TJ Slovan Varnsdorf  –  BA 2006 Roudnice n. L.  114  :  23  (27:4. 21:7, 39:7, 27:5)

Úvod druhého utkání byl poznamenán pomalejším rozjezdem (několik neproměněných střeleckých pokusů z podkoše). Od 3. minuty se hráči probrali a dobrá obrana začala být odměňována i narůstajícím bodovým kontem. V tomto utkání se i hráči druhé pětky zlepšili v obraně a výsledkem bylo výrazné vítězství. Pochvalu si zaslouží všichni hráči za bojovnost a zlepšený výkon v obraně.

Body: Turánský 28, Syrový 18, Hrabák a Pípa po 12, Martínek 9, Boháček 8, Němec 6, Micinský 5, Vítek, Heteš a Lavruk po 4, Zirm a Salvetr po 2, Kouba 0.

Šestky: 14/4  !!