Basketbal – mladší minižáci U12 Slavoj BK Litoměřice vs TJ Slovan Varnsdorf (listopad 2022)

V sobotu 12. listopadu 2022 ve varnsdorfské tělocvičně na Národní ulici proběhla část 2. kola oblastního přeboru mladších minižáků U12, kterou uzavřelo utkání Slavoj BK Litoměřice vs TJ Slovan Varnsdorf.

Zcela jiná situace než na začátku. Tentokrát za kratší konec provazu tahal Varnsdorf. Přestože Litoměřice ovládaly palubovku, z některých jejich hráčů jsem měl nepříjemný pocit, že z nich tryskají ambice, arogance, agresivita a chvílemi vztek, není-li po jejich.

Na oddílovém webu:

Slavoj BK Litoměřice – TJ Slovan Varnsdorf – 74 : 36 (14:5, 9:9, 18:4, 33:18)

Se soupeřem z Litoměřic jsme se již několikrát setkali a bohužel jsme vždy odešli poraženi. Soupeř lépe bránil, byl rychlejší a také důraznější v osobních soubojích. V úvodu utkání nás jasně přehrával a nám se nedařilo střelecky. Ze hry jsme zaznamenali pouze jeden koš! Druhá čtvrtina byla vyrovnaná. Solidní poločasový výsledek (23:14) vzal ve druhé části brzy zasvé. Hráči obou pětek rezignovali. Přestali bojovat. Kupili jednu chybu za druhou. Je velká škoda, že se na domácím hřišti představili divákům tímto odevzdaným výkonem.

Body: Čácha 10, Martínek a Cechl Lukáš po 6, Šindelář 5, Patóč 4, Mareš 3, Dzurko 2.