Další vítězství Varnsdorfu, tentokrát s Třincem

Nedělní odpoledne (3.11.) tentokrát už od dvou hodin odpoledne nabídlo předposlední ligový zápas Národní fotbalové ligy. Varnsdorf sice nepřesvědivě, ale s přehledem porazil Třinec 3:1. Hra byla na mokrém hřišti nekvalitní, protkaná fauly a dalšími zdrženími. Fauóna Varnsdorfu pračuje dál a do posledních dvou utkání nastupuje s pětadvaceti body. První poločas nenabídl nic moc zajímavého a přes 600 fanoušků, kteří do Kotliny dorazili, nevidělo nic moc zajímavého kromě gólu, který už ve 20. minutě zařídil Volf. Domácí nepotvrzovali roli favorita a hra byla celkem vyrovnaná, avšak do šancí se nedostával ani jeden z týmů.

Druhý poločas byl omnoho zajímavější. Chyby, které vznikaly především z podmáčeného terénu, dávaly vzniknout situacím, které se především domácím podařily přetavit do gólů. Po začátku druhého poločasu vstřelil Tomáš Mikinič druhý gól, který v 57. minutě potvrzoval obránce Breite. Za dvacet minut trochu přitáhl opratě třinecký Matoušek, po jehož trefě stav utkání poskočil na 3:1. Utkání se už víceméně dohrávalo, FK Třinec neměl na další nádech síly. Několikrát se hosté sice protlačili k bráně, finální trefa se ale třineckým nedařila.

Situace minutu po minutě najdete zde, fotografie pořizoval opět Jakub Trma.