FK VARNSDORF – FK FOTBAL TŘINEC 3:1 [ONLINE!]

Podmáčený terén nedělního klání bude určitě brát fotbalové kvality, avšak Varnsdorf si bude chtít svou skvělou fazónu udržet. V minulém kole sice jen remizovali s Pardubicemi, bez pochyb ale byli lepším týmem. V úterý tohoto týdne se severočeské mužstvo podívalo do Edenu, kde se hrála pohárová odveta se Slavií. Varnsdorf po skvělém výkonu padl, uznání zaznělo i z úst slávistického kouče.

Třinci se moc nedaří, naposledy hrála dvě utkání v řadě na domácí půdě a celkově z nich vytěžil jen jeden bod. Utkání můžete sledovat online, přenos začíná 10 minut před výkopem

ONLINE PŘENOS(pro obnovení stiskněteF5)

FK Varnsdorf: Fendrich, Breite, Zieris, Kotiš (kapitán), Končal, Kouřil, Mikinič, Volf, Tvaroha, Rudnytskyy, Schubert (Mach, Just, Jakobovský, Daníček, Šraga, Synek, Porcal)

FK Fotbal Třinec: Bruk, Gulajev, Matoušek,, Malík, Malíř, Lisický, Málek, Čelůstka, Juřena, Motyčka (kapitán), Rakish (Wojnar, Hupka, Ceplák, Gavlák, Čtvrtníček, Velner, Brych)

Rozhodčí: Marek, Hock – Antoníček

-6´ Fanoušci jsou už na místě, hlasatel předvádí dnešní sestavy, vše se připravuje k výkopu.

-2´ Na plochu přicházejí hráči, i přes nepřízeň počasí na stadion dorazil slušný počet lidí. Varnsdorf vyběhne ve žlutomodré kombinaci, Třinec v červenobílé.

1´ Rudnytskyy se hnal do šance hned po výkopu, přihrával do středu hřiště Volfovi, obránci Třince ale stihli včas zareagovat.

2´ Známá zbraň Varnsdorfu, rychlá křídla, už je zase v plném provozu. Tentokrát míč utekl do zámezí.

5´ Pár rychlých akcí na obě strany, žádná ale neohrozila „kasu“.

9´ V první velké šanci byl Kotiš, jeho ránu ztečovali obránci a následný roh nic závažného neznamenal. Míč se na trávníku zastavuje ve vodě, což občas hráče překvapí.

10´ Hráči obou týmu se uchylují k faulům, které na tomto povrchu vypadají hrůzně. Právě je na programu standartka domácích, která se bude zahrávat těsně před hranicí velkého vápna hostů.

11´ Rána se jen odrazila do zdi a naštěstí pro Varnsdorf ji zachytila domácí obrana.

13´ Mikinič krásnou kličkou obešel hráče a dopředu vyslal Schuberta, ten s centrem před bránu čekal tak dlouho, až mu míč doplul za čáru.

14´ Znovu u míče Mikinič, rozčiluje se na rozhodčího kvůli neodpískání rohu, ale co řekne rozhodčí, to je svaté.

15´ Lisický z Třince bojoval na pravé straně, míč si udržet nedokázal.

17´ Matoušek nasadil Breitemu jesle, ale třinecký tým znovu nic kloudného nevymyslel.

18´ Gulajev se prodral k míči a v obrovské šanci hlavičkou bránu minul.

18´ Nedáš dostaneš tentokrát neplatilo, jenomže se v obrovské příležitosti vyskytl nádherným pasem vyslaný Schubert, který ani nadvakrát nedokázal z bezprostřední blízkosti vsítit.

19´ V devatenácté minutě se do ofsajdu podíval Volf. Hra je zatím rozhraná a nepěkná, oba týmy faulují, seč mohou.

20´ Neodpískaný faul na varnsdorfského hráče nezaskočil domácí, hráli dál a podařilo se jim míč dostat přes bránu, kde se v chumlu dostal k zakončení Marek Volf a dává na 1:0 pro Varnsdof!

24´ Breite doslova skočil na unikajícího hráče hostí, rozhodčí dal hostím výhodu a o míč si řekl Rekish, třikrát střelu naznačil, po čtvrté ji vyslal nad bránu Varnsdorfu.

27´ Kombinaci hostů na půlce Varnsdorfu se podařilo domácím využít, dopředu poslali rychlík s Mikiničem, jehož vlak ve vápně vykolejil a spadl. Rozhodčí jasným gestem naznačuje, že tohle penalta nebude.

30´ Málek posouval doleva na Rekishe, jehož centr si chytly děti na tréninkovém hřišti.

31´ Rezolutní zákaz v jízdě vystavil domácí Breite ostrým skluzem a míč se ujímá Fendrich.

33´ Člověk by se až divil, proč rozhodčí nedává v takoých podmínkách karty. Současná akce Rydnytského se nevyvedla, přecenil svoje běžecké schopnosti a hostujícího obránce si nestihl oběhnout.

35´ Gulajev s ve vápně tlačil s Kotišem, ten ho k ničemu nepustil a odkopává se tedy od brány Varnsdorfu.

37´ Kotiš zfauloval Motyčku a Malíř si staví míč vedle středového kruhu k volnému přímému kopu.

38´ Pořádná šance ne a ne přijít, Třinec to nenapravil a v následném brejku se dostal varnsdorfký útořník do ofsajdu.

39´ Gulajev se dostal k míči, byl ve vápně naprosto osamocen a bránu znovu netrefil.

43´ Kolmou přihrávku Kotiše nestihl Pavlo Rudnytskyy a skóre tudíž zůstává nezměněné.

44´ Schubert váhal s přihrávku na naprosto volného Volfa, který stál uprostřed hřiště na hranici vápna. Když nakonec přihrál, Volf uklouzl a míč si vzala hostující obrana. Ta z rychlého brejku vytěžila jasnou gólovku pro Rekishe, ten to ale náramně přehnal s razancí a míč letěl daleko mimo hřiště.

45´ Na sekundu přesně končí první poločas.

Jediná branka utkání oživila celý mač, jinak se na zeleném pažitu nic neděje. Možná proto, že se topí ve vodě.

46´ Kapitán Kotiš založil útočnou akci, po které prozkoušel brankáře Breite.

47´ Při následné akci Varnsdorfu upadl ve vápně Schubert.. A znovu nic.

48´ Volný přímý kop zprava Varnsdorf do brány neprodral, ale těsně, těsně!

49´ Tomáš Mikinič to zkusil z dálky a ono to tam spadlo! To znamená 2:0 pro domácí.

51´ Návštěva se dnes zastavila na čísle 624.

52´ Třinec zkusil udělat bububu, ale nevyšlo to, v domácím vápně hráči faulovi obranu.

53´ Třinečtí to zkusili znovu, patičkou se podařilo posunout míč za obranou linii, ale jak je známo, je to také ofsajdová čára.

54´ Laxní obrana Varnsdorfu teď pustila třinecký útok dopředu, Fendrich se stal zachráncem situace a vzal míč do rukavic.

57´ Třetí gól zápasu se narodil z ničeho, před brankářem se zjevil samotný Mikinič, poslal střelu do Bruka, který vyrážel pryč, jenže vedle číhal Radim Breite a v pohodě změnil výsledek na 3:0!

58´ Breite si teď také splnil prvoplánové povinnost a slibnou šanci Třince zarazil.

59´ Na zemi zůstal ležet Rudnytskyy, ale domácí pokračovali v akci a když míč převzal Třinec, hru také nezastavil. Rudnytskyy si to asi po minutě rozmyslel, vstal a běžel dál.

63´ Lisický ze sebe udělal lasičku, prosmýkl se mezi obránci a střelil do brány, kde si situaci pohlídal Fendrich.

65´ Rudnytskyy nastartoval turbo a vyběhl do šance, kterou nakonec nedoběhl. Následně dostal krásný míč, jenže do ofsajdu.

66´ A střelec Breite jde z placu, nahrazuje ho Jakobovský.

67´ Rekish zahrával standardku, kterou si Fendrich v pohodě chytil.

69´ Souboj dvanáctek dopadl dobře pro Varnsdorfskou, žádný z domácích ale nedokázal vystřelit.

71´ Schuberta nahrazuje na trávníku Daníček.

73´ Juřena na straně hostů jde z hřiště na střídačku, vystřídá ho Čtvrtníček.

74´ Dlouhý nákop klků z Třince skončil daleko za bránou.

75´ Poslední střídná domácích. Rudnytskyy pryč, Mach do hry.

77´ Obrana Varnsdorfu zaspala a třinecký útok se zhostil šance. Jeden útočník propoustěl na druhého, který dalekonosnou střelou vylepšil výsledek na 3:1. Jeho jméno je Tomáš Matoušek.

81´ Vyraženým dechcem skončila obrovská šance hostů.

82´ Třinecká lavička v dašlí změně, odchází Gulajev, za kterého si to nějkých deset minut zkuší Gavlák.

83´ Varnsdorf nikam nespěchá a snaží se držet balón. To zatím moc úspěchu neslaví.

84´ Momentálně varnsdorfští fans zdraví Třinec. Otázkou je, jak moc nadšení z toho dnes hosté jsou, když prohrávají o dva góly.

85´ Míč trestuhodně proletěl po celé šířce hřiště těsně před bránou a nikdo ho netrefil. Následoval roh a nepovedená hlavička hostů.

87´ Zadní řady Varnsdorfu se už asi vydí v teple domova, protože to, co dovolují útočníkům hostí je neslýchané. Ještě, že ti toho nedokáží využít.

88´ Na opařné straně je v brejku Daníčeka a bránu míjí o centrimetry.

90´ Daníčkovi do šance nahrál sám hostující obránce, ale ten asi góly dávat nechce.

90´ Následuje žlutá karta pro Macha.

90+1´ Rozhodčí nastavuje dvě minuty.

90+1´ Další šance hostů z Třince, kterou si chytá Fendrich.

90+2´ Konec utkání, nic zajímavého dnes už neuvidíme.

Děkujeme vám za pozornost a přejeme nádherné nedělní odpoledne.