Basketbal – kadetky U17 TJ Slovan Varnsdorf vs Basket Slovanka B (leden 2023)

21. ledna 2023 ve varnsdorfské sportovní hale po utkání kadetů pokračovaly v basketbalové sobotě kadetky U17 TJ Slovan Varnsdorf v 15. kole nadregionální ligy ve skupině A proti týmu Basket Slovanka B.

Od samého začátku tentokrát holky tlačily na pilu a zjevně se to vyplatilo. Rychle získaný náskok se dařilo udržovat a sem tam ještě zvětšit. Konečné skóre 55:37 (20:4 / 29:15 / 46:25).

Na oddílovém webu:

TJ Slovan Varnsdorf : Basket Slovanka B – Skóre 55:37

Do sobotního utkání jsme nastoupili s velkým odhodláním. První čtvrtina se nám povedla a tomu odpovídal i záhy poměrně slušný bodový náskok. Druhou čtvrtinu se ale soupeř zvednul a naše hra ztratila klid a rozvahu. Velký bodový náskok se podstatně zmenšil. Do druhého poločasu jsme nastoupili opět s větším klidem, a když se podařil zahrát smluvený signál, byl z toho jednoduchý útok a body. Závěr zápasu už jsme pohlídali.

Body: Doležalová 20, Strnadová, Weberová, Venclová po 6, Bafiová, Palmeová a Stráníková po 4, Zirmová 3, Petráková 2

TH: 18/11 (61%)