weby pro nejsevernější čechy

Vítr vane výběžkem (a nabízí program na víkend)

Kupí se mi v počítači jedna hromada nezpracovaných fotek za druhou a do toho přibývá akce za akcí. Podívejme se tedy, co lze čekat na konci 46. týdne. Jen připomínám – dnes u Kocoura repete včerejšího zážitku z Dolní Poustevny!

V pátek 15. listopadu 2013 pak začíná třídenní divadelní festival Vítr z hor. Z něho se pochopitelně pokusíme stihnout co nejvíc.

V sobotu 16. listopadu 2013 pokračuje divadelní fičák, v Městské knihovně ve Varnsdorfu budouk vidění plastikové modely, turisté se vydávají nanejsevernější bod republiky, v Rumburku si trsnou mažoretky, u Kocoura zapěje Miro Šmajda jako host turné skupinyTraktor. A samozřejmě po celý den se v Krásné Lípě koná další ročníkcestovatelského festivalu 7 divů. Jak tohle všechno skloubit, to je mi zatím záhadou.

Nedělní státní svátek 17. listopadu 2013 pojedu oslavit společně s o.p.s. České Švýcarsko do Lindavy návštěvou sklářů v Ajeto a odpoledne bych měl stihnout taneční závěr Větru z hor.

Pokud vám v přehledu něco chybí, zkuste náš kalendář, pokud v něm nějakou akci, o které víte, nevidíte, tak nám o ní dejte vědět.