Basketbal – kadetky U17 TJ Slovan Varnsdorf vs BA Tygřice Louny (duben 2023)

V sobotu 1. dubna 2023 ve varnsdorfské sportovní hale nastoupily kadetky U17 TJ Slovan Varnsdorf ve 23. kole nadregionální ligy ve skupině A proti týmu BA Tygřice Louny.

Drhne to. Nepřesně, pomalu. Holky se trápí a soupeřek jako kdyby na palubovce bylo dvakrát víc… 36:65 (9:20 / 24:35 / 28:52)

Na oddílovém webu:

TJ Slovan Varnsdorf : BA Tygřice Louny – 36:65

V sobotu nás čekal tým Loun, který držel první místo v tabulce po celou dobu soutěže bez většího zaváhání. Úkolem hráček bylo do utkání vstoupit sebevědomě, plnit pokyny trenéra a zkusit překvapit soupeře. První čtvrtina se však vůbec nevydařila a děvčata z Loun nám bodově odskočila. Nejvydařenější byla druhá čtvrtina, kterou se podařilo sehrát vyrovnaně. Po poločase se ale bohužel nepodařilo navázat na úspěšnou druhou část. Ke konci utkání se ještě dívky dokázaly vzepřít, bohužel soupeř nasadil zónovou obranu, na kterou se nám těžko hledá odpověď.

Body: Doležalová 21, Bafiová a Palmeová po 6, Weberová 2, Stráníková 1

TH: 14/11 86%