Basketbal – nejmladší minižactvo U11, přípravná část – TJ Slovan Varnsdorf chlapci vs TJ Slovan Varnsdorf dívky (duben 2023)

V sobotu 15. dubna 2023 se v rámci 7. kola přípravné části soutěže nejmladšího minižactva U11 před příjezdem hostů v tělocvičně Základní školy Edisonova Varnsdorf utkaly celky TJ Slovanu Varnsdorf – chlapci proti dívkám.

Mohl jsem být na místě jen chvíli, sobota byla na akce přebohatá. Pár obrázků a výsledek – kluci vyhráli 40:35 (10:15 / 18:20 / 30:24)

Na oddílovém webu:

TJ Slovan Varnsdorf chlapci : TJ Slovan Varnsdorf dívky – 40:35

V sobotu se uskutečnil další přípravný turnaj kategorie U 11 nejml. mini. Za Varnsdorf se zúčastnilo družstvo chlapců a tým dívek doplněný 2 kluky. 1. utkání Varnsdorf kluci : Varnsdorf dívky bylo velmi vyrovnané. 1. čtvrtinu vyhrála děvčata 15:10, ale ve druhé čtvrtině kluci zlepšili střelbu a v polovině utkání byl rozdíl 2 body. Ve 3. čtvrtině si děvčata vybudovala 6. bodový náskok. Ale poslední úsek zápasu patřil chlapcům, postupně stahovali náskok a nakonec zvítězili 40:35. Oba týmy zaslouží pochvalu za bojovnost.