Rozeběhni Stráž 2023

Sobota 15. 4. 2023 byla pro členy Lyžařského oddílu Varnsdorf ve znamení cenných kovů a osobních rekordů.

Vzhledem k tomu, že lyžaři se nebojí žádného počasí, vyrazili za deště do Stráže pod Ralskem na akci ROZEBĚHNI STRÁŽ, kterou si nesmírně užili.

Lyžaři startovali celkem ve 3 kategoriích. V kategorii na 120 metrů se umístil na prvním místě Hugo Blána a na místě druhém Adam Synek. V dívčí kategorii se na třetím místě umístila Maruška Bláhová. Co se týče osobních rekordů, pořadí je následující: kategorie mini dívky na 120 metrů 1. místo Marie Bláhová, 2. místo Eliška Kolková, 3. místo Amálka Paserinová. V kategorii mini chlapci na 120 metrů: 1. místo Hugo Bláha, 2. místo Adam Synek. V kategorii mladší dívky na 500 metrů: 1. místo Denisa Blatná, 2. místo Helena Nýčová, 3. místo Leona Pařenicová, 4. místo Jordana Hresko, 5. místo Tereza Hánlová.

Všem zúčastněným moc gratulujeme za nádherné výkony. A děkujeme moc organizátorům běhu za pozvání na za nádherný a úspěšný závod.

Za oddíl lyžování TJ Slovanu Varnsdorf Monika Koštrnová.