Basketbal – žáci U15 TJ Slovan Varnsdorf vs BK Kralupy Junior (říjen 2023)

Po duu pátečních zápasů baskeťáci pokračovali v obdobném duchu i v sobotu 7. října 2023, kdy jako první ve sportovní hale ve Varnsdorfu na palubovku nastoupili žáci U15 TJ Slovan Varnsdorf proti BK Kralupy Junior.

Kluci byli na domácí půdě k vidění už podruhé, baskeťáci zvali „Od 17:30 vyzvou letos neporažení chlapci U15 tým z Kralup„. No, trenér Kralup byl po pár minutách docela nervózní, asi si průběh utkání představoval trochu jinak…

Na oddílovém webu:

TJ Slovan Varnsdorf – BK Kralupy Junior 106 : 62 (21 : 14, 27 : 12, 23 : 15, 35 : 21)

V druhém domácím utkání jsme přivítali družstvo Kralup, které k zápasu přijelo pouze se sedmi hráči. Prvních pět minut úvodní čtvrtiny bylo vyrovnaných. V dalším průběhu náskok domácího týmu postupně narůstal, ale zdaleka se nejednalo o snadné vítězství.
Body : Svatek 27 (2×3), Turánský 16, Zirm 16 (2×3), Pípa 15 (1×3), Šnek 11, Hrabák 8, Němec 7, Vítek 4, Kučera 2.