Basketbal – mladší žáci U14 – TJ Slovan Varnsdorf vs BK Kralupy junior (říjen 2023)

Basketbalový víkend na domácí půdě uzavřelo v neděli 15. října 2023 ve sportovní hale ve Varnsdorfu utkání mladších žáků U14 TJ Slovan Varnsdorf s celkem BK Kralupy junior.

Nadregionální liga, skupina A, 6. kolo. I tentokrát dali kluci jasně najevo, že umí.

Na oddílovém webu:
TJ Slovan Varnsdorf U14 – BK Kralupy junior 111:39 (37:7, 38:9, 21:13, 15:10)

Hostující tým byl z poloviny složen z hráčů, kteří věkem patří ještě do kategorie starších minižáků. Proto nelze vítězství přeceňovat. V prvním poločase podali naši hráči kvalitní výkon se snahou zodpovědně bránit a v útoku zkoušet nacvičené kombinace. Ve druhém poločase již soustředění poněkud opadlo.
Body: Němec 27, Hrabák 24, Martínek 12, Šindelář 10, Boháček a Pípa po 9, Heteš 7 (1×3), Kouba 6, Zirm 5, Salvetr 2.