Hokej – Liga mladších žáků „B“ HC TS Varnsdorf vs HC Lomnice nad Popelkou

Ve čtvrtek 26. října 2023 se na varnsdorfském zimním stadionu konalo utkání Ligy mladších žálů HC TS Varnsdorf vs Lomnice nad Popelkou.

Platný čas na druhém plakátu. První třetina dlouho probíhala před brankou soupeře, Vikingům se rychle podařilo vsítit, ale postupně ztráceli iniciativu a Lomničtí se častěji dostávali do hájemství domácích, až nakonec těsně před koncem vyrovnali. Druhá třetina ale byla plně v režii domácích, přidali další tři góly. Předpokládám, že do konce zápasu se už nic zázračného ze strany soupeře nestalo. A asi ne, jak říká foto z FB:

Oficiální zápis ČSLH č. L5007
Poznámka rozhodčího: V čase 39:54 udělen trest HL za nesportovní chování, trest odpykal hráč č. 18. Za nesouhlas s výrokem rozhodčího (urážky).