Basketbal – muži TJ Slovan Varnsdorf A vs Veteránské naděje Děčín (prosinec 2023)

Páteční podvečer 1. prosince 2023 patřil ve sportovní hale ve Varnsdorfu dalšímu utkání mužů A (7. kolo základní části Severočeské ligy), tentokrát TJ Slovan Varnsdorf proti Veteránským nadějím Děčín.

Celou první půli to vypadalo hodně vyrovnaně. My útok, oni útok. Oni koš, my koš. O bod jedna strana, o bod druhá strana. Pokaždé ale před koncem domácí zamakali. Nicméně v druhé půli se zjevně něco zvrtlo a jak je vidět níže z příspěvku děčínských na Instagramu, nakonec se radovali hosté… Konec 70:84 (25:20 / 48:43 / 59:63).

Na oddílovém webu:

TJ Slovan Varnsdorf A vs. Veteránské naděje Děčín 70 : 84 (25:20, 23:23, 11:20, 11:21)
Body: Lehroch V. 30 (5×3), Buben P. 14 (3×3), Ziesemann 13, Lehroch E. 5 (1×3), Buben O. 4, Strnad 3 (1×3), Janoušek 1, Schilling, Pasovský, Kozák, Pípa 0