Hokej – Liga mladších žáků HC TS Varnsdorf vs HC Turnov 1931

V sobotu 2. prosince 2023 na varnsdorfském zimním stadionu proběhlo 12. kolo Ligy mladších žáků, proti sobě nastoupili na led celky HC TS Varnsdorf a HC Turnov 1931.

Opět solidní výkon, domácí kluci tlačili na pilu a před soupeřovou bránou byli velmi často. První gól přišel poměrně brzy, na další si diváci museli počkat až na závěr první třetiny, zato se ale dočkali hned dvou v rychlém sledu. Další dvě třetiny zjevně proběhly ve stejném duchu

Z oficiálních zdrojů:

Dnešní utkání LMŽ HC TS Varnsdorf: HC Turnov 1931 11:4 ( 3:0, 5:0, 3:4).

Dnešní utkání kluci hráli pro Vojtu a Kubu. Do utkání dali všechno, ubránili i oslabení, 3:5. Ve 3. třetině po úpravě ledu se kluci trochu přestali soustředit na obranu a soupeř toho využil. Dnes velká pochvala celému týmu a díky fanouškům za skvělou podporu.