weby pro nejsevernější čechy

Šibík v Šenově

Jak bylo na stránkách Výběžku několikrát zdůrazněno, vrcholná událost soboty 26. května 2012 se odehrála ve večerních hodinách ve Velkém Šenově v restauraci Club. Nejprve se obec podařilo zalidnit pomocí cyklistického závodu Author Tour de Club (o tom doufám poreferuje mládežnická skupinka kolem G RBK), po jeho vyhodnocení následovala vernisáž premiérově vystavených prací z cyklu Daily Photo. Autor se skutečně dostavil osobně a když se dostal ke slovu, začal o každé fotografii z rukávu sypat historky zajímavé, poutavé a chytré. Po zahájení výstavy se dav přesunul za hospodu do dětského koutku, kde Jan Šibík dál ochotně odpovídal a vyprávěl. Nakonec autogramiáda a omluva, že musí vyrazit ku Praze, neb zítra ho čeká další kšeft (jinak by prý v téhle milé končině zůstal déle).

Inu, mají tyhle výjimečné okamžiky i stinné stránky. Tak nějak mám chuť foťákem fláknout do kouta a přestat. Utěšuju se tím, že okresní ligu prostě někdo odedřít musí…

Tady ještě nějaké fotky od Ondry Uhra (a že tam bylo fotografů požehnaně; jestli chcete nějaké přidat napište nám (vybezek.eu@gmail.com) . Díky.

Tagy