Basketbal starší žáci U15 TJ Slovan Varnsdorf vs Pandy Čelákovice (leden 2024)

Třetí místo v pořadí v nedělním basketbalovém maratonu 28. ledna 2024 ve sportovní hale ve Varnsdorfu připadlo v 14. kole nadregionální ligy (skupina D) starším žákům U15 – TJ Slovan Varnsdorf se utkal s Pandami Čelákovice.

Kluci na tom byli shodně jako jejich stejně mladé kolegyně, i když jejich dopolední stovky těsně nedosáhli – 92:61 (22:13 / 42:30 / 70:42). Stejně jako ony jsou v čele tabulky skupiny.

Na oddílovém webu:

TJ Slovan Varnsdorf : Pandy Čelákovice – 92:61 (22:13, 20:17, 28:12, 22:19)
V posledním utkání základní skupiny byl naším soupeřem tým Čelákovic. Úvod utkání byl až do poloviny první čtvrtiny vyrovnaný. Od 5. min. naši hráči zlepšili obranu a ihned se tato změna projevila ve skóre. Slušně jsme bránili i převážnou část druhé čtvrtiny, ale v závěru jsme soupeři dovolili korigovat. Rozhodující náskok pak získali naši hráči ve třetí čtvrtině. Hosté snížili z poločasového stavu 42 : 30 po našich chybách na 44 : 40. Ve druhé části třetí čtvrtiny domácí konečně zabrali, dovolili hostujícím hráčům již jen jeden koš, a na konci této čtvrtiny svítil na ukazateli stav 70 : 42 a o výsledku utkání bylo rozhodnuto. Skupinu D nadregionální ligy tak končíme se 13 výhrami a bez porážky – skóre (1296 : 751). O nesehraném utkání v Mělníku rozhodne řídící orgán. Našimi dalšími soupeři teď budou první čtyři týmy ze skupiny C /Tábor, Benešov, J. Hradec a Kbely/.
Body: Svatek 17, Šnek 15, Turánský 14, Pípa 12, Vítek a Němec 10, Zirm 8, Hrabák 6.