21.kolo Rumburské hokejové ligy – rekapitulace.

To je na výkonu vidět. Domácím naopak někteří hráči chyběli a na výkonu to také bylo vidět. První třetina přinesla rychlý pohledný hokej. Domácí se snažili s hosty bruslit a tak se držet v zápase. V druhé třetině se již začala projevovat fyzická a technická úroveň hostů, kteří zápas postupně ovládli a dovedli do vítězného konce. Sympatický, snaživý výkon domácích, ale s menším počtem hráčů na střídačce, na v pohodě hrající Boston nestačil.
Fotogalerie : DK Střelnice – Boston

Cvikov – Šenov 2 : 5
Hosté potřebovali, pro udržení se v kontaktu se vedoucími celky celé soutěže, vyhrát. Pro domácí byla na pořadu dne odveta za několik předchozích proher. Motivace aktérů zápasu byly dány a šachová partie mohla začít. Oboustranně opatrný hokej, který vycházel ze zabezpečených obran, nabídl kupodivu hezkou podívanou. Nepamatuji, že by stav po první třetině byl 0:0. A partie měla stejný průběh i ve druhé třetině. Hosté v prvních vteřinách skórovali, ale domácí obratem vyrovnali. Partie gradovala ve třetí třetině, kdy hosté po závaru před brankou šťastně skórovali. Domácí již nedokázali odpovědět a v závěru ještě inkasovali. Ve vyrovnaném utkání byli nakonec šťastnější hosté.
Fotogalerie : Cvikov – Šenov