weby pro nejsevernější čechy

Hudby plný kotel (24. týden)

Tak nám to zase začíná pěkně houstnout a vybrat si bude moci každý, kdo nehodlá doma sedět a louskat buráky… Kdo není líný se hýbat a má habaděj času, měl by zkusit od pátku 15. června 2012 Českou Kamenici – tady se rozjíždí XIII. ročník Mezinárodního hudebního festivalu Česká Kamenice 2012. Plakát jsem bohužel nikde nesehnal, takže se po detailech obsáhlého programu případně poohlédněte sami (Dům kultury ČK, volná scéna na náměstí, Střelnice Děčín, Husovo náměstí Děčín-Podmokly, Pirna, Jílové, Benešov nad Ploučnicí, Bad Schandau, Arnoltice, Janov, Lidické náměstí v Ústí nad Labem). A hlavně pro ty s omezenou mobilitou, v sobotu i Rumburk:

V pátek večer ale také již v titulku uvedený dvacetiletý Kvíltet v Městské knihovně ve Varnsdorfu.

Nebo z trochu jiného šuplíku nabídka hudebního klubu Knoflík ve Varnsdorfu (za bývalou Spořitelnou v patře místo bývalého bowlingu u parku)

V sobotu je možno si zaskočit do Kocoura ve Varnsdorfu na Rockovou arénu:

A kdo plánuje dlouhodobě dopředu, ať si zablokuje všechny neděle o prázdninách:

Ještě jsem chtěl mezi hudební styly zamíchat „řvaní“ motorů z Varnsdorfské padesátky (Fichtl Cup), jenže jsem si nevyfotil ve městě visící plakát, a on na netu není k nalezení. Takže o něm až příště.

Jinak samozřejmě všechny akce najdete v kalendáři. A možná v něm najdete brzy ještě víc, až se kluci fotografický naučí do něj zadávat akce, o kterých ví…

Tagy