weby pro nejsevernější čechy

Othello Is Black repete

Normálně to v žádném případě nedělám, z totožné akce dva reporty, ale když -miw- měl lepší fotky (jako ostatně obvykle). A šanci na reparát jsem si odůvodnil tím, že chci fakt vidět, jestli na kočovné divadlo na varnsdorfském „náměstí“ vůbec někdo přijde… Dotaz „máš ten oheň z okna?“ mě poněkud vyvedl z míry, vůbec jsem si nevšiml, že turek po zásahu granátem z okénka plive oheň. To stříkajícího sirupu při trhání hlavičky loutce jsem si všiml, ale moc se mi to vyfotit nepodařilo. Takže jsem -miwa- nakonec přemluvil, abychom se na náměstí vydali.

Chudákům hercům asi nikdo dopředu nevysvětlil, jak se to u nás s náměstím má, ale nakonec se alespoň první řada jakž takž obsadila. Oproti Kovářské i několika blondýnkami. Hra totožná, štáb ČT taky, reakce podstatně vlažnější. Když se na konci hry všichni úspěšně vyvraždili, málem herci zůstali ležet na „pódiu“ nafurt, protože nikoho v první chvíli nenapadlo tleskat.

Na své FB stránce divadlo píše, že těch představení po Výběžku by mělo být cca 30. Dobře se tedy koukejte, možná je potkáte i někde u vás. A teď ještě nějaké ty fotky (včetně toho ohně):

Tagy