weby pro nejsevernější čechy

Kudykam na konci 30. týdne

Konec týdne (a poloviny prázdnin) je za rohem, takže honem honem, ať si můžete naplánovat, kam vyrazit – poreferujeme o akcích, o kterých víme. Začít je možno v pátek 27. července 2012, to se hned na třech místech konají hudební akce – v rumburské Konírně Kytičky Fest (lineUP 18.30 – Chemici

 (indie rock/Varnsdorf) – k poslechu na 

 bandzone.cz/chemici

 

 19.30 – PučMiDrat

 (punk/Děčín) – k poslechu na bandzone.cz/pucmidrat

 

 20.30 – WWS

 (hergot fagot rock and roll/Rumburk) – k poslechu na bandzone.cz/wwskapela

 

 21.30 – Kurva od vedle

 (grunge/Litoměřice) – k poslechu na 

 bandzone.cz/kurvaodvedle),

ve VDF ve Sloupáku hraje Kalný voko a na Vlčí Hoře u příležitosti otevírání Sadů Karla Hiekeho a Náměstíčka Dr. Richarda Klose v Krásně Lípě zahraje svůj recitál Guitar Arte Trio.

V sobotu i v neděli je možno zaskočit do Lobendavy na Anenskou pouť  (podrobnosti)(nebo na 284. ročník pouti do Neugersdorfu), v Jiřetíně by se měl hrát beach volejbal a ve VDF tenisový mix, o Kolobjehu už tu byla řeč.  

Možno je také v sobotu zaskočit do Chřibské na přednášku na radnici, večer v Jiřetíně v lesním divadle bohužel nebude ani premiéra (divadelní), ani premiéra (čerstvě ušitého pozadí) – v divadelním souboru došlo k onemocnění a představení odpadá. No a v neděli jak jinak než Filipov, tentokrát poprvé v bazilice zazní i harfa.

A neříkejte, že se tu nic neděje…