SK Viktorie Jirny – SK Stap Tratec 1:0

Domácí vyběhli na slušný přírodní pažit s bývalými exligovými hráči (Janoušek,Kincl, Obermajer a další) a chtěli si na hostech udělat skóre. Ti však hráli s motivacíza určité prémie a body a tak nenechali domácím nic zdarma a byli občas i jak se říkáv laufu.

17´- trestný kop domácího Procházky ze 30-.ti metrů končí jen těsně vedle Loosovi branky
19´- pěkná střela Kopřivy z 20-ti metrů končí náruči pozorného domácího gólmana
22´- únik hostů v podobě vysunutého Kurela končí na gólmanovi domácích
23´- dalekonosná bomba domácího kapitána Obermajera z mírného úhlu končí v náruči Loose
26´- na rohový kop dalšího zkušeného exligisty Škody si naběhl Obermajer a lehkým polizem hlavou dostává
konečně trochu nervózní a překvapené domácí do očekávaného vedení – 1:0
28´- hosté v čisté šanci mladíčkem Havlem, ale jeho střela z bezprostřední blízkosti po odraženém balónu při
chaosu v obraně domácích, končí jen v náruči pozorného gólmana domácích
32´- trestný kop domácích z 20-ti metrů zahrává signálem nakonec Kincl, ale jeho střelu Loos chytá

První půle byla ve znamení mírného náporu domácích, ale jejich hráči zvučných
jmen měli problémy se zhuštěnou obranou hostů. Nakonec rozhodl o výsledku celého
zápasu jediný chybný moment v obraně hostů, znamenající ztrátu dalších tří bodů.

49´- hostující kanonýr Kurel se obtočil ve vápně okolo domácích obránců, ale jeho střela skončila jen
těsně vedle svatyně hostů
67´- domácí zkušený exslávista Janoušek se dostal do obrovské šance, ale zbrkle přestřelil Loosovu branku
76´- nebezpečný rohový kop exbohemáka Škody vyboxoval hostující gólman Loos na rohový kop

Domácí byli po celé utkání o něco lepším celkem, ale oslabení hosté (Kříž, Greňo,
Vlk, Kubeš či Čuda) se nedali a byli domácím víc než rovnocenným soupeřem.
Bohužel domácí jednu svoji šanci proměnili, kdežto hosté ne a tak se domácí radovali
z tohoto velmi hubeného a nečekaného vítězství.

Sestava Vilémova:

Loos – Nagy L. Šmalcl, Svoboda, Kopřiva (ŽK), Nagy M., Buryánek, Očipka (ŽK- 83´Kessler),
Havel (74´- Zaspal), Kurel (ŽK), Winzig

Dále ještě připraveni: druhý gólman Hambálek Chyběli ještě: Greňo, Buryánek, Kubeš, Kříž a Čuda

Diváci: 95 – ne příliš spokojených !!!

Rozhodčí: Pešek – Berka a Kučka

Rohy: 9 -4

Trenér: ing.Suchomel Asistent: Zbončák Masér: Maier Vedoucí mužstva: Sklenář Zapisovatel: Třešňák

Držení míče: 53% – 47%

Nejlepší hráči utkání: Loos (V) a Janoušek (J)

Delegát svazu : pan Urban

Fauly: 11 – 19 Střely na bránu: 8 – 4 Mimo: 7 – 5

ŽK: 0 : 3