weby pro nejsevernější čechy

Varnsdorfský BARTYS triatlon pošesté

Třetí červencovou neděli (17. 7. 2011) se na varnsdorfském Mašíňáku opět sejde – doufejme, že početná – skupinka nadšených krvelačných multisportovců. A že letos je na co se těšit. Hráz rybníka nádherně zrekonstruovaná, voda čistá jak vysokohorské pleso, počasí slibuje tradiční blátěné hody.
Sestry Loubkovy, tváře české ženské XTERRY, si Vás tedy dovolují pozvat na svou „domácí“ triatlonovou pohodovou akcičku do Šluknovského výběžku:


„Dopoledne si to vyzkouší děcka, před polednem zařadíme opět vložený Plavecký závod pro mládež do 18ti let. Ve 13h pak odpálíme dospěláky se štafetami, kterých letos bude zase asi požehnaně“ vysvětluje mladší Kateřina, předloňská vítězka Českého poháru XTERRA.
Starší Ivana, pro změnu letos úspěšnější, doplňuje: „Vloni se osvědčilo přesunuté zázemí přímo před Penzion KOLIBA na travnatou pláž, takže to zůstává stejné. Zásadní změnou bude letos trať běhu, která se oproti zvykům celá odehraje na zpevněných cestách (zejména po hrázi) a po svém navrhovateli dostává autorizované jméno „Vaskův běh“. Také „Hanyho bike“ zaznamená dvě kosmetické úpravy, ale nejedná se o nic zásadního. Jen „Kachní plavčo“ zůstavá stejné, tedy i s oblíbeným výběhem z vody.“
Hlavní organizátor Jan Novota ještě dodává: „Spoustu věcí jsme v loňském roce udělali jinak, většina se osvědčila. Letos jsme navíc spojili síly také s Akademií příslibu Gymnázia Varnsdorf, takže početný pořadatelský tým zastupují zejména studenti. Dále se přidá předváděčka běžecké obuvi NIKE a pak už jen tradiční ikony akce – vyvoněné sportovní ponožky na prezentaci, moderátor DJ Roura, gulášek od Vohnouta, kvalitní ceny a bohatá tombola, pestrá občerstvovačka se zákuskama od Dlaska, příjemná a společenská zdravotnice, a v neposlední řadě Price money a dresy vítězů od ELEVENU pro nejlepší. Jen doufám, že včas začne varnsdorfské monzunové období, protože tohle období sucha trati příliš neprospívá.“
Veškeré informace naleznete na stránkách www.triatlonvdf.cz.

Za pořadatelský tým TT Cyklorenova Cvikov a Akademie příslibu Gymnázia Varnsdorf se na Vás těší Jan Novota.
www.triatlonvdf.cz
www.cyklorenova.cz

Tagy