Sokolov hrál s Varnsdorfem vyrovnaně 1:1

Varnsdorf se ve středu 15. 4. hnal za druhou příčkou, jenže nevyšlo to. Osmý Sokolov ve varnsdorfské Kotlině uhrál remízu a zápas tak skončil 1:1.

V základní sestavě Varnsdorfu se opět objevil Kotiš a na herním projevu to bylo znát. Domácí byli sebevědomější a to se projevilo hned v osmnácté minutě. Po standartce se ve skrumáži těl zjevil Jan Kvída, který vystřihl parádní a nečekané nůžky. Sokolovský brankář Belaň už neměl šanci a Varnsdorf se tak ujal vedení. Hráči Baníku sice u rozhodčího Nenadála reklamovali hru rukou, avšak marně.

Vyrovnání přišlo na začátku druhého poločasu. Utaženou střelou k síti se ve vápně prosadil Miloš Kratochvíl. Toto skóre už vydrželo pozbytek zápasu, i přesto, že Varnsdorf v posledních minutách vyvíjel obrovský tlak, nicméně řada nepřesností a mylných zakončení připravila domácí o body.

FK VARSNDORF – FK BANÍK SOKOLOV 1:1