SK Stap Tratec – FK Kadaň 4:3 (1:1)

Do Vilémova přijel soupeř, který je již zřejmě odsouzen k sestupu a tak si diváci mysleli, že to bude jednoduchá záležitost a tomu také odpovídaly tipy. Nakonec byli domácí rádi, že otočili výsledek z nepříznivých 1:3 na výhru v poměru 4:3. Takový výsledek nikdo z tipujících pochopitelně neměl, vše se točilo okolo pěti šesti branek v síti hostů, ale to se tentokráte vilémovským fotbalistům nepodařilo. Domácí postrádali ze studijních důvodů Krasnického a Vaníčka, takže sestava doznala určitých změn.

8´- odražený balón se dostal ke zcela volnému Buryánkovi, ale domácí borec střílel z čisté šance jen vedle !
13´- trestný kop Stacha do vápna, kde Vavroušek trefil hlavou břevno a Kaňkovský jej poslal hlavou do sítě – 1:0
32´- hosté v brejku Fefrčíkem, ale jeho střelu srazil jeden z beků domácích na rohový kop
35´- pěknou střelu Jägra z 20-ti metrů tečoval jeden z obránců hostů a byl z toho jen rohový kop pro domácí
39´- pěkná akce po ose Stach – Buryánek – Jägr, ale jeho střelu k tyči gólman hostů vyrazil do pole
40´- rohový kop hostů a nikým nekrytý Paul vyrovnal stav zápasu na – 1:1 !!!
44´- centr Buryánka, ale Jindřichovu střelu pozorný gólman hostů lapil

První půle byla v režii domácích, kteří si vypracovali několik dobrých příležitostí, ale branku vstřelili jen jedinou, na kterou hosté z rohu odpověděli a tak se šlo do šaten za překvapivě nerozhodného stavu 1:1 !
46´- hosté se z rychlého brejku šikovným Fefrčíkem dostávají do vedení – 1:2 !!!
48´- ulička Stacha na Demkeho, který byl sám před gólmanem hostů, ten ale jeho střelu vyrazil na roh
55´- hosté opět v šanci, ale Cambolovu střelu srazil jeden z domácích beků na rohový kop
56´- pěkná akce hostů a Karban je dostává do vedení o dvě branky – 1:3 !!!
58´- Jindřich vybojoval balón přistrčil jej Kaňkovskému a ten snížil na – 2:3 !
64´- střelu Jindřicha gólman hostů vyrazil před sebe a Kaňkovský svým hattrickem srovnal na – 3:3 !!!
71´- odražený balón a pěknou střelu Jindřicha z vápna gólman hostů chytil
73´- Jägr uvolnil střídajícího „žolíka“ Čudu a ten křižnou střelou k tyči nedal gólmanovi hostů šanci – 4:3 !!!
75´- hosté v dalším úniku, ale Fefrčík mířil tentokráte nad branku Michálka
80´- centr Vavrouška na hlavu Kaňkovského, ale míč šel jen nad branku hostů
83´- trestný kop Kaňkovského z 25-ti metrů skončil jen na dobře postavené zdi hostů
Hosté ve druhé půli zcela zaskočili domácí a dostali se do nečekaného vedení o dvě branky. Domácí však ukázali svou morální sílu a nejen, že vyrovnali, ale dokázali i vstřelit vítěznou branku a nespokojené diváky uklidnit. Je to již pátá výhra domácího celku za sebou, nutno však konstatovat, že se nerodila tentokráte tak lehce, jak každý před zápasem tipoval. .
Michálek – Vavroušek, Hnízdo, Jirchář, Stach – Bílek, Jägr, Jindřich (ŽK), Buryánek (70´- Čuda) –
Kaňkovský, Demke

Trenér: Šimek Asistent: Zbončák Masérka: Čudová Sekretář:Třešňák Ved.mužstva: Kurel Foto:Fúsek Manager: Sklenář

Připraveni ještě: Vaňak – Kurel st. Chyběli ještě: Vaníček, Krasnický a Kurel ml. Výkon rozhodčích: výborný !

Nejlepší hráči utkání: Stach (V) a Fefrčík (K) Diváci: 220 – spokojených až v závěru zápasu !!!

Rozhodčí: Šmíd – Doubek a Materna Delegát svazu : pan Klobása Vlastimil ŽK: 1 : 2 ČK: 0 : 0

Rohy: 10 – 3 Držení míče: 55% – 45% Ofsajdy: 4 – 4 Fauly: 21 – 27 Střely na bránu: 14 – 7 Mimo: 13 – 5