Mojžíř vstřelil Šluknovu čtyři branky

Bleskovka: V sobotu [9/5] SK Plaston Šluknov (v modrém) odehrál mistrovské utkání 21.kola ústecké A třídy v Mojžíři a prohrál 1:4. O jediný gól hostů se postaral (již tradičně) Pavel Horák.

Může se zdát, že dle výsledku toto utkání vyznělo hladce pro Mojžíř. Šluknovu opět se nepodařil zachytit úvod utkání, kdy po laciných chybách inkasovali dvě branky. Do poločasu se Pavlovi Horákovi podařilo snížit a po přestávce hosté domácí cca 20 minut přehrávali, jenže platilo to otřepané klišé … nedáš dostaneš a hnedle dvakrát.

Toto hráči mohou odčinit v sobotu 16.05.2015 od 17:00 hodin, kdy se hraje zápas SK Plaston Šluknov vs Pokratice, ale bude to pro domácí těžký oříšek.

Ode mne věcná: Děkuji moc dvoum zástupcům FANS Plastonu za spolupráci. Káťa natáčela video, Fanda zapisoval čas šancí (níže jediné foto v civilu) a já jsem si mohl užít tu pohodu.

Mojžíř – SK Plaston Šluknov 4:1 (2:1)
Branka : Horák

Zde naleznete video z utkání, vícero fotek, tabulku, ostatní výsledko tohoto kola a posléze snad i referát od trenéra, na úvodce osamocen na lavičce.