Šluknov doma zdolal Pokratice

Expresně: V sobotu [16/5] se odkopalo 22.kolo mistrovkéno utkání 1.A třídy našeho kraje mezi Šluknovem (klasika v modrém na snímcích) a Pokraticemi.

Využil jsem webovky kopané Šluknova:

22.kolo – 16.05.2015I.A třída

SK Plaston Šluknov – Pokratice 3:2 (0:1)

Branky : Koukol 2, Hajduk
Rozhodčí : Roháč – Suchánek, Ipser
ŽK : Holešovský, Jírův, Svoboda – Slabý, Smetana, Bergman, Loula, Rosenkranc
ČK : Horák – Dufek
Návštěva : 90 diváků
Sestava : Uchytil – Jírův, Lukáč, Holešovský, Knížek (64′ Koukol), Zadina, Kirchner (91′ Schneider O.), Dobeš, Horák, Hajduk (87′ Altman), Svoboda
Sestava hostů : Masoud – Starý, Slabý (76′ Mikoláš), Dufek, Smetana, Bergman, Vlašič, Tuháček, Loula (76′ Suk), Rosenkranc (60′ Kyzlík), Knop

V tomto utkání jsme již chtěli konečně zvítězit, když nám v poslední době nevycházeli závěry utkání. Tentokrát jsme naopak v závěru otočili výsledek v náš prospěch, z čehož mám velkou radost. Od začátku to bylo podle očekávání velmi tvrdé utkání, soupeř hraje dlouhodobě velmi důrazně na hranici únosnosti. O tom svědčí i konečný stav ŽK 4-6 a ČK 1-1. V první půli se nám branku nepodařilo vstřelit, když hostům pomohlo i břevno. Naopak jsme branku obdrželi po rychlém kontru a přesném zakončení. Vyšel nám úvod druhé půle, když po centru do vápna byl u míče nejdříve Horák, který skluzem přiťukl míč Hajdukovi, který zblízka dorazil míč do branky. Bohužel jsme z ojedinělé akce opět inkasovali a vypadalo to s námi bledě. Po dlouhé době nebyl v základu Koukol, kterého to správně nahecovalo a byl naším žolíkem. Nejprve po krásném centru Svobody nedal brankáři šanci hlavou a otočení skóre zajistil po centru Zadiny, který se překvapivě odrazil od tyče branky. Zachoval klidnou hlavu a uklidil míč za čáru. Soupeř mohl v závěru vyrovnat, ale ve velké šanci naštěstí zakončil vedle. V dalším utkání jedeme do Travčic, kde bychom rádi získali další tři body.