Vilémov : Meteor 1 : 3

Vilémov prohrával po prvním poločase  0 : 1, ve druhém vstřelil vyrovnávací branku a vytvořil si tlak na soupeře, který dal vzpomenout na zápasy z minulé sezony. Potom ale během minuty inkasoval dvě branky a naděje na dobrý výsledek byla ta tam. Přesto ale doma na podzim předvedl nejsympatičtější výkon. Tu je pár fotek, podrobný referát ze zápasu již brzy.

referát z Vilémova:

Šmalcla a mladíčka Šťastného a chtěli doma potvrdit stoupající formu a bodovat. Bohužel přijel do Vilémova

soupeř, který bojuje o postup do ČFL, byl celkově rychlejší ve startech na balón, dařili se mu průniky a přesné

centry do vápna na nabíhající hráče, které nakonec rozhodly o další bodové ztrátě domácích.

Nejdůležitější minuty zápasu:

15´- domácí Očipka uvolnil Kurela, ale jemu nevyšla rozhodující klička ve vápně a bylo po šanci

18´- trestný kop domácích zahrával Hyka, ale jeho dělovku z 20 metrů srazila zeď na rohový kop

27´- dělovku hostujícího Štefana z 25-ti metrů k tyči vytáhl Vaňák na rohový kop

41´- pěkný centr do vápna domácích a nikým nekrytý Jelínek nedal hlavou Vaňákovi šanci – 0:1

První půle byla vcelku vyrovnaná a škoda branky do šatny, když hosté u postranní čáry rozebrali domácí hráče

a dokázali vstřelit pěknou vedoucí branku. Ve druhé půli došlo na obou stranách k několika změnám, domácí

začali soupeře více tlačit k jeho vápnu a výsledkem byla vyrovnávací branka střídajícího Dvořáka, který aktivitu

domácích výrazně zvýšil. Bohužel pak však přišel neskutečný dvouminutový výpadek a hosté dokázali dát dvě

branky jako přes kopírák – 2x centr do vápna a Kopřiva dvakrát neuhlídal hráče soupeře a bylo vymalováno.

47´- centr Buryánka přistál přímo na hlavičce Sljiviče, ale tu zlikvidoval v pohodě gólman hostů

50´- přetažený centr Kurela na naběhnuvšího si Buryánka, ale jeho volej skončil jen nad brankou hostů

54´- Kurel prostrčil balón mezi beky hostů, kam si naběhl Dvořák a mazácky zavěsil – 1:1

56´- dělovku Dvořáka z úhlu do šibenice gólman hostí jen s námahou vytlačil na rohový kop

58´- výtečná akce domácích po ose Sljivič – Kurel – Buryánek, ale ten střílel jen těsně vedle branky

67´- centr do vápna domácích od postranní čáry a špatně přikrytý Míča z voleje zavěsil – 1:2

68´- než se domácí oklepali z vedoucí branky hostů, přišla navlas stejná akce a Junek hlavou – 1:3

73´- dlouhý balón Hyky na Zierise, ale jeho hlavičku gólman hostů bez problémů chytil

Domácí se rvali o každý balón, snažili se, bojovali, ale bohužel hosté byli přeci jen o malinko technicky

vyspělejší, neotáleli s přihrávkami, dobře napadali a to co se domácím vůbec nedařilo – centr na naběhnuvšího

si hráče ve vápně – hostům vycházelo a rozhodlo o výsledku utkání. Nešťastná dvouminutovka, kdy se domácí

dožadovali dvakrát obráceného autového vhazování, hostům výrazně pomohla k importu všech tří bodů do

Prahy, kdežto domácí se touto prohrou dostali na deset minusových bodů v tabulce pravdy a do vážné situace

v postavení v tabulce. Je však za námi teprve první čtvrtina soutěže, takže je čas vše napravit, i když to asi nebude

jednoduché. Některým hráčům to nejde dle představ svých ani realizačního týmu (Očipka, Kurel, Kopřiva), i když

moc a moc chtějí, ale pak přijdou chyby a ty často rozhodují o výsledku.