Vilémov letos v poháru dohrál, hrál s Mostem 2:4

V 1.kole poháru FAČR nás čekal soupeř, který spadl z II.ligy a navíc náš tým byl oslaben o několik hráčů a nemohl střídat některé již unavené hráče, tak jako hosté, kteří měli plnou lavičku. I přesto podali naši borci výborný výkon, bojovali až do konce zápasu, dokonce vedli po první čtvrthodince překvapivě 2:0, ale nakonec odešli se ctí a zdviženou hlavou poraženi, což ocenila i pěkná divácká kulisa závěrečným potleskem a skvělou děkovačkou.
8´- rohový kop domácích, ve skrumáži se k míči dostal Vavroušek a střelou k tyči otevřel skóre – 1:0 !!!
10´- trestný kop domácího Kaňkovského z 25-ti metrů gólman hostů lapil
16´- chyba v obraně hostů a dravý Kurel krásnou střelou k tyči rozvlnil síť podruhé – 2:0
20´- další trestný kop domácích z 25-ti metrů zahrával opět Kaňkovský, ale míč skončil těsně vedle brány hostů
25´- přesně zahraný rohový kop hostů a špatně přikrytý Heger hlavou snížil na – 2:1
32´- nedorozumění mezi Bílkem a Jirchářem a hosté pohodlně vyrovnali opět Hegerem na – 2:2
35´- trestný kop hostů z 20-ti metr zahrával Bouška, ale míč skončil těsně vedle Jandovi branky
V první půli měli domácí očividně převahu do 25.minuty, kdy inkasovali zbytečný gól po rohové kopu, když střelec hostí nebyl zcela přikryt a seč malý postavou, dokázal hlavou skórovat. Po tomto gólu domácí iniciativa ochabla a hosté byli na koni. Těm se podařilo do půli i vyrovnat po další zbytečné chybě a nedorozumění domácích hráčů.
48´- trestný kop Kopřivy gólman hostů špatně zasáhl a Vavroušek skluzem trefil jen tyčku a míč šel vedle
62´- únik hostů a dělovku Schöna gólman domácích Janda bravurně vyrazil na rohový kop
68´- na rohový kop domácího Kopřivy si naskočil Vavroušek, ale jeho hlavička šla jen nad bránu hostů
75´- dlouhý balón hostů na Štefka, jehož postavení zavánělo ofsidem, ten pronikl k lajně odcentroval balón
a Janda si jej nešťastně srazil do vlastní sítě – 2:3 !!!
77´- hosté v čisté šanci rychlonohým Štefkem, ale Janda v bráně domácích se opět vytáhl a byl z toho roh
80´- rohový kop Kopřivy přistál na hlavě Jircháře a jeho střelu pod „klacek“ zázračně vytáhl gólman hostů
konečky prstů na rohový kop – to byla šance na vyrovnání !!!
88´- špatný odkop Čudy, míč získal osamocený Bouška a z 12-ti metrů placírkou do šibenice rozhodl – 2:4
Ve druhé půli se domácí více bránili rychlým útokům a brejkům technicky vybaveným hostům a jejich snahou bylo dotáhnout zápas do penaltového rozstřelu. Bohužel sporné postavení Štefka nebylo vyhodnoceno pomezním jako ofsajdové a byl z toho nešťastný vlastní gól. Po této brance domácí posílili útok o stopéra Vavrouška se snahou o vyrovnání, ke kterému mnoho nechybělo, když gólman hostů zázračně vytáhl hlavičku Jircháře. Čtvrtý gól do sítě domácí v samotné závěru byl soupeři již darován.
I přes porážku, nelze domácím kromě vynucených chyb, nic vytknout a je jen škoda, že lavička náhradníků byla skoro prázdná a nedalo se více střídat. Hráči na hřišti podali do jednoho své maximum a soupeři zvučného jména se postavili jako rovnocenní. Za to jim patří velká pochvala !!!