V rychlém a pohledném zápase porazily Litoměřice Vilémov 1:2

V dalším domácím zápase jsme přivítali jednoho z favoritů soutěže, velice silný tým
hrál velice dobře, měl více míč na kopačkách a podnikal především rychlé brejky, ze kterých si vytvářel
šance a vstřelil i oba góly do sítě domácích. Ti se snažili seč mohli a měli dokonce více šancí než soupeř,
ale vynikající gólman hostů jim je většinu zmařil a nebo skončil míč vždy jen těsně mimo jeho svatyni.
7´- trestný kop Demkeho vyrazil se štěstím a námahou gólman hostů na tyč a břevno – aréna již
křičela gól, ale míč šel těsně ven z brankové čáry – to byla šance a skvělý zákrok gólmana hostů !
13´- trestný kop hostů střílel Hála z 20-ti metrů jen do dobře postavené zdi domácích
14´- nešťastná přihrávka Jindřicha soupeři, rychlý brejk a Pavlíček střelou k tyči skóroval – 0:1 !!!
15´- centr Jägra do vápna hostů a hlavička Kaňkovského šla jen těsně vedle branky
23´- další pěkný centr do vápna hostů, kde byl chaos a Kaňkovský ani na dvakrát nepropasíroval míč
přes gólmana hostů do sítě – to byla škoda !!!
34´- další rychlý brejk hostů, kteří vybagovali obranu a Tichý do prázdné branky zvýšil na – 0:2 !!!
38´- trestný kop domácích zahrával Kaňkovský a jeho střelu si srazil Svoboda do vlastní branky – 1:2 !
41´- odražený balón se dostal na vápno k Jägrovi, ale jeho jedovatá střela skončila jen těsně vedle brány
V první půli měli domácí obrovskou smůlu, že se jim nepodařilo vstřelit alespoň jeden gól navíc, na
druhou stranu hosté byli v poli a v hlavně v zakončování akcí lepší a proto se šlo do šaten za stavu
bohužel o gól lepším pro hosty.
47´- krásný průnik Demkeho přes tři beky hostů, ale jeho přízemní střela minula jen o centimetry branku
49´- dobrá šance domácího kanonýra Kaňkovského, ale jeho střela šla opět jen těsně vedle brány hostů
62´- trestný kop hostů z 18-ti metrů zahrával Stožický, ale jeho střela šla vysoko nad branku Jandy
Domácí se ve druhé půli několikanásobným střídáním a změnou hry snažili alespoň o vyrovnání, měli
dvě velmi slušné šance, ale nedali je a tak si hosté svou velmi dobrou taktickou hrou již výhru pohlídali
a nenechali utéci. Diváci viděli určitě atraktivní a kvalitní fotbal a určitě zatím nejlepšího soupeře
domácích letošního podzimu. Rozhodčí pískali rovinu, tak jak to má být, i když občasná chybička se
vloudila na obou stranách, ale to je běžná záležitost. Divákům patří dík za povzbuzování a věřme, že
naši hráči nesloží zbraně a brzy zase nějaký ten bod vydolují, ať již venku nebo pak doma. Zápasů je
před námi ještě hodně, takže není nic ztraceno.