SK Stap Tratec – FK Litvínov 0:1 (0:1)

Tentokráte se očekávalo, že domácí konečně přetrhnou šňůru domácích neúspěchů a soupeře ze
spodku tabulky porazí. Bohužel nestalo se tak, neboť hosté vedli od 2.minuty nechytatelnou střelou
Batelky 0:1 a důraznou obrannou hrou domácí prakticky do šancí nepustili. Zvláště druhá půle byla
překvapivě jednoznačně pro domácí, kteří sevřeli soupeře do jeho obranného pásma, ale ne a ne docílit
branky a tak si hosté překvapivě odvezli z Vilémovského pažitu všechny tři body. Hrálo se za drobného
mrholení, ale pažit byl velmi dobrý i když trochu kluzký, ale to bylo pro oba týmy stejné, takže se nemohl
nikdo z nich vymlouvat na terén.
Nejdůležitější minuty zápasu:
2´- výstavní a nechytatelná střela Batelky z hranice velkého vápna skončila v šibenici domácího gólmana – 0:1 !
21´- pěkný centr Jägra do vápna hostů, ale hlavička Demčenka šla jen nad branku
30´- pěkná střela domácího Jägra k tyči, ale gólman hostů ji robinzonádou vytáhl na rohový kop
34´- pěkná zadovka Demčenka na Jägra, ale jeho střelu z voleje vytáhl opět gólman hostů na rohový kop
38´- další pěkný centr tentokráte v podání Kopřivy do vápna hostů, ale hlavička Buryánka šla jen nad bránu
První půle se lépe vydařila, díky rychlé a pěkné brance hostům, ale domácí se snažili o rychlé
vyrovnání, což se jim však nepovedlo a tak se šlo do šaten pro ně za nepříznivého stavu.
51´- roh domácího Demčenka přistál u Vavrouška, který z otočky trefil jen nohu jednoho z beků hostů
55´- dalekonosný lob Krasnického pozorný gólman hostů vyrazil
57´- pěkný centr hostů do vápna domácích, ale hlavička Bíra šla jen těsně vedle Vaňákovi branky
66´- dobře kopnutý trestný kop Demčenka gólman hostů vyrazil
68´- odražený balón za vápnem domácích napálil Khaur do břevna domácí svatyně !!!
69´- dělovku Kaňkovského gólman hostů vyrazil z brankové čáry !
87´- hosté v rychlém brejku do odkryté obrany domácích, ale Kodešovu střelu Vaňak zneškodnil !!!
90´- Kopřiva přehlavičkoval beky hostů, míč se dostal až k zcela volnému Soukupovi, který v jediné čisté šanci
domácích střílel pouze vedle branky a bylo po nadějích !!! To byla škoda !!!
Ve druhé půli se hosté jen a jen bránili a nepustili domácí do šancí a když už nějaká pološance či střela
byla, likvidoval ji skvělý gólman Litvínova. Je to škoda, soupeř to byl hratelný, ale bohužel domácím
nevyšlo nic a tak ztratili již popáté na podzim doma všechny tři body a věřme, že si to vynahradí
v posledním zápase venku v Rakovníku, jinak přezimují na sestupových místech a to by nebylo
příjemné, neboť na jaře budeme hrát doma jen 7x a venku 8x. I když na druhou stranu to může být
naše výhoda, protože se nám venku daří pomalu lépe než doma.
Sestava Vilémova:
Vaňák – Krasnický, Hnízdo, Jirchář, Jindřich (ŽK) – Kopřiva (ŽK), Jägr,
Vavroušek, Buryánek (76´- Soukup) – Demke (58´- Kaňkovský – ŽK), Demčenko
Trenér: Šimek Asistent: Zbončák Masérka: Čudová Ved.mužstva: Kurel Foto: nikdo Manager: Sklenář
Připraveni ještě: Čuda Chyběli ještě: Loos – Stach, Dobeš, Šťastný a Kurel
Nejlepší hráči utkání: Vavroušek (V) a Pilař (L) Diváci: 130 – opět velmi málo spokojených !!!
Rozhodčí: Pekař – Krupa a Požívil (velmi dobrý výkon všech) Delegát svazu : p.Beneš ŽK: 3 : 1 ČK: 0: 0
Rohy: 12 – 3 Držení míče: 59% – 41% Ofsajdy: 8- 3 Fauly: 17-18 Střely na bránu: 11 – 6 Mimo: 8 – 4