weby pro nejsevernější čechy

Papír sklo plasty .. žádnej odpad [šílení, 2015]

Na sklonku loňského roku vydala českolipská kapela Papír sklo plasty desku, která se jmenuje Šílení. V sobotu 23/1/2016 ji přijedou představit na Fabriku v Doubici.

Když budete mít čas, můžete si celou desku poslechnout na youtube a nebo si ji (za registraci) stáhnout na stránkách červeného koně.

Jestli nemáte čas, tady je pár slov:

Deska se věnuje lůzrům.

Namátkou, ale popořadě: Příběh o chlapci, co jmenoval se Jen, čpěl štiplavě potem potem a toužil po přítomnosti krásných a něžných žen, hned potom nastupuje Starší a tlustší ale o to více vtipnější …

Atakdále. Nikde žádný mýdlový princ, spíš nádražní hospoda, špinavý hajzly a vlak, kterej ujel.

Papírová a skleněná kapela se pořád nechává inspirovat plastem, tedy Plastickými lidmi (The Plastic People of the Universe).

Tenhle sound vydrží dvě třetiny desky, pak nastupuje část skoro taneční. Začíná Vůní Startek.

Konec patří rozvernému morytátu z kuchyně. Muž v kocovině provokuje v kuchyni ženu s nožem, což nemusí končit zrovna idylylicky, že.

Nějaký povznášející a naděje plný moment tedy musíme hledat jinde. Třeba v písni číslo tři, kde se dozvíme, že: každý jsme kousek nebe, až procitnem …

Papír, sklo, plasty zahrají nový repertoár v sobotu 23/1/2016 na Fabrice v Doubici, spolu s nimi tu novou desku představí i kapela VyJakoMy (o téhle desce jsme psali tady).

Tagy