Meteor Praha – SK Stap Tratec 6:0 (2:0) !!!

Hosté odjížděli bez mnoha vykartovaných a zraněných hráčů (Vaňak, Krasnický, Ruszó, Kurel, Soukup a Čuda ) a chtěli zápas odehrát se ctí a nedostat příliš velkou dardu. To se moc nepovedlo, ale nutno konstatovat, že většina branek domácích padla po zbytečných hrubých chybách hostů a navíc, domácí do čeho kopli to bylo v síti. Hostům nelze upřít snahu, ale na výborný domácí tým opět neměli a tak si odvezli z Prahy půl tucet branek.
3´- dobře kopnutý rohový kop Jägrem a domácí gólman musel na 2x zasahovat před Kopřivou
12´- přetažený centr Buryánka a Jantač v dobré šanci trefuje jen gólmana domácích
25´- centr do vápna hostů a domácí kanonýr a legenda Jan Fíček trefuje hlavou jen gólmana !
29´- gólman hostů Ondrka vyrazil tvrdou ránu domácíh, ale odražený balón se dostal k Minaříkovi a
ten nechytatelnou ranou pod břevno dává první gól domácích na – 1:0 !
30´- než se hosté vzpamatovali přišel přetažený roh a nikým nekrytý Minařík zvyšuje skóre na 2:0 !!!
38´- centr Helma do vápna domácích a pokus o nůžky Jantače, které se však minuly účinkem !
40´- nepříjemné zranění Buryánka u postranní čáry a hosté dohrávají 1.půli jen o deseti lidech !!!
V první půli domácí neměli příliš velký tlak, ale dali dvě branky po chybách hostů a to bylo rozhodující. Po odstoupení Buryánka musel do hry jediný náhradník na lavici hostů Kaňkovský, který měl natažený sval a chtěl se šetřit na další zápasy. Domácí postupně vystřídali všech pět možných hráčů a získávali postupně výraznou převahu, kterou zakončili ještě čtyřmi brankami do sítě hostů.
55´- pěknou střelu hostujícího Helma z 20-ti metrů domácí gólman lapil
63´- obrovská chyba hostů v rozehře a domácí Jeřábek sám před gólmanem zvyšuje na – 3:0 !
64´- krásná střela Kaňkovského z otočky k tyči, ale domácí gólman míč vytěsnil robinzonádou na roh !
69´- další dobrá šance hostujícího Kaňkovského, ale zkušený exligový gólman Winter je vychytal !
70´- brejk domácích, přečíslení obrany a zcela volný Běhounek dává na – 4:0 !
75´- trestný kop domácího kapitána Fíčka z 25-ti metrů jde jen na horní síť hostující brány
76´- domácí doslova vybagovali přetíženou obranu hostů a nikým nekrytý Jeřábek zvýšil na – 5:0 !!!
87´- faul Vavrouška ve vápně, nařízená penalta a gólman Winter se nemýlil – 6:0 !!!
Hosté se sice snažili, ale rychlonozí mladíci v domácím celku byli přeci jen tentokráte o dost lepší a s chutí si zastříleli a vylepšili skóre. Hostům, kromě vynucených chyb nelze nic vyčítat, hráli na to, na co tentokráte měli. Všichni tři sudí neměli příliš práce a odvedli výborný výkon, ale měli to velice jednoduché, neboť se hrálo oboustranně korektně a dokonce zcela bez žlutých karet, což bývá málokdy k vidění. Bohužel to byla asi poslední naději na uchování si možnosti záchrany, ale nedá se nic dělat, někdo sestoupit musí a navíc nebudeme sami. Nyní se musí Vilémovští fotbalisté snažit jen v klidu soutěž pokojně dohrát a připravit kádr na další sezónu.