SK Stap Tratec – FK Slavoj Žatec 3:5 (0:3)

Domácí nastoupili k tomuto utkání bez čtyř hráčů (Krasnický, Vaňák, Kotiš a Kurel ml.), kteří se omluvili z různých důvodů a narazili na velice kvalitní tým, který hýřil pohybem, technikou a hlavně rychlostí. Domácí bohužel díky tomu, že byli hosté tak pohybliví, kupili hodně chyb, čehož soupeře využil a trestal brankami. Po nečekaně vysokém skóre v poločase se domácí výrazně zlepšili, bojovali a moc nechybělo, aby výsledek minimálně zremizovali. Hosté to však nepřipustili a odvezli si zaslouženě všechny tři body domů.
Nejdůležitější minuty utkání:
12´- zbytečný roh hostů po špatném odkopu a Klinec z něj zatočil míč přímo do domácí svatyně – 0:1 !!!
15´- odražený balón se dostal k Havlovi, ale jeho dělovku z voleje vyrazil gólman hostů do pole !!
20´- hosté v dobré šanci Zimolou, ale jeho střela skončila naštěstí pro domácí vedle tyče v autu
21´- další parádní bombu domácího Havla vyrazil s námahou gólman hostů na rohový kop
25´- trestný kop domácího zahrával Havel a jeho přesnou střelu přes zeď vyhlavičkoval bek hostů z lajny !!!
25´- hosté po této domácí šanci ihned v brejku, ale Klince vychytal skvělým vyběhnutím domácí gólman Hadar !
30´- další hrubá chyba domácích a Hasman dostává pohodlně hosty do vedení – 0:2 !!!
34´- hosté v dalším rychlém brejku a Bešík trefil ke štěstí domácích jen tyčku Hadarovi branky !
42´- hosté v brejku a uklouznutí Jindřicha k tomu, pomezní však metrový ofsajd Klincovi nemává a je to – 0:3 !
Hodně vzruchu a nevole přinesl tento moment do atmosféry na hřišti a domácí se cítili velmi ukřivděni !
V první půli to byl vyrovnaný zápas, domácí měli více míč na svých kopačkách, ale brejky hostů byly přímo vražedné a tři z nich přinesly branku v domácí síti. Bohužel ani jedna z šancí domácích v síti hostů neskončila a proto se šlo do šaten za velmi nečekaného stavu, i když pomezní Nedvěd čisté svědomí určitě neměl a dostal od domácích diváků, hráčů i funkcionářů určitě zaslouženě co proto !!!
47´- pěkný centr Buryánka skončil na hlavě Kurela, ale míč šel jen těsně vedle branky hostů
49´- rohový kop domácích a přesně nacvičený signál, po němž trefuje Jägr šibenici a snižuje na – 1:3
50´- obrovská chyba hostů a domácí Jirchář v čisté šanci trefuje jen nohy padajícího gólmana !!!
55´- povedený centr Kurela přistál na noze Buryánka, ale ten v další čisté šanci střílí jen nad branku
59´- krásná akce domácích a Buryánek našel před bránou Havla a ten snížil na – 2:3 !!!
61´- ulička Jägra na Kaňkovského, ten se prodíral přes beka hostů, který mu míč vypíchl na malou
domů, ale píšťalka hlavního sudího byla němá. Prokazatelný úmysl to nebyl, ale pískat se to dalo !
62´- další rychlý brejk hostů do odkryté domácí obrany a Hankoci zvyšuje na – 2:4 !!!
65´- domácí v tlaku, ale odkop obránce hostů letí na Hankociho a ten jde sám, ale trefuje jen Hadara !
70´- trestný kop hostů z 16-ti metrů střílí Hasman do tyčky Hadarovi domácí svatyně !!!
77´- parádní centr Čonky a hlavička kanonýra Kaňkovského končí v síti hostů – 3:4 !!!
81´- další odkop hostů při tlaku domácích a Hankoci jde opět sám na Hadara, ale ten ho opět vychytal !
87´- domácí ve hře vabank vytáhli obranu do útoku, ale hosté poslali Hasmana do úniku a bylo to – 3:5
Ve druhé půli mnoho nechybělo a mohlo dojít k obratu. Domácí neskutečně toužili minimálně po bodu a bojovali do poslední chvilky utkání. Bohužel jim nepřálo štěstí ani sudí a tak je šikovný soupeř trestal především z rychlých a přesných brejků. Utkání se muselo všem přítomným líbit, viděli osm krásných branek a hlavně i to, že domácí přes neustále nepříznivý vývoj zápasu, makali a nepodali se nepříznivému vývoji.